La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 778 Culés

0

Na ten moment wydaje mi się, że najgorszym losowaniem dla nas byłby Inter/ Lipsk. PSG to jest gigant na glinianych nogach, są w podobnej sytuacji do nas, a Napoli jest po prostu cienkie. Oczywiście patrząc na naszą grę to nie bylibyśmy na wygranej pozycji nawet w starciu z PSV czy Kopenhagą, ale dla mnie Lipsk i Inter to gorsze opcje niż Napoli i PSG. Włosi zorganizowani, mający mocny skład na papierze, a Niemcy bardzo wybiegani i grający świetnym wysokim pressingiem.

0

@Oskar00 Moim zdaniem nie ma znaczenia na kogo trafimy bo z każdym dostajemy mocno na pizd...e
Przecież My się po czole kopiemy co mecz.

0

@Oskar00 Jakich 'nas'? Przecież dla Realu nie ma znaczenia na kogo trafi?

1

@Rewolucja123 hmm? czemu miałbym się wypowiadać na temat Realu?
@fart no nie wygląda to optymistycznie, ale w tej drużynie jest potencjał i liczę chociaż na ćwierćfinał

1

@Oskar00 No jest potencjał tylko nic z tego nie wychodzi. Nie łudzę się, że nagle zaczniemy grać jak Barcelona Pepa. Mamy zbieraninę grajków z wielkimi nazwiskami a na murawie wygladamy jak żule z Biedronki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?