- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
4
Lata mijają, a w Barcelonie dalej bez zmian. Prawda jest taka, że Barcelona nie stanie się ponownie potęgą i postrachem, gdy w klubie będą ludzie jak Laporta i Xavi. To są ludzie, którzy będą usilnie próbować, żeby klub znowu słynął z tiki-taki, ale to jest niemożliwe - nie ma zawodników do tego przystosowanych. Nie ma Messiego, Pedri to co chwilę kontuzje, dziadek Gundogan, Oriol xD Romeu, Cancelo to nie Alves, Ferran to nie Pedro itd.
Obecny skład jest bardzo dobry, ale pod inny styl gry. Znaczy, tu w ogóle nie ma stylu. Zespół gra niewiadomo co z małymi przebłyskami. Drużyna za Xaviego grała najlepiej jak miał w składzie Jutgle, Luuka, Aube, czy innego Traore. Teraz skład jest o wiele lepszy i jest tylko gorzej. Liga rok temu wygrana, ale powiedzmy sobie szczerze jaka to była wygrana? 1:0 i forma mutant Stegena? W tym sezonie widać, że to nie przejdzie bo fart się skończył i Stegen ma kontuzje.
W Barcelonie powinna nastąpić TOTALNA REWOLUCJA. Prezydentem klubu powinien być ktoś świeży i tak samo trener. Z klubu wywalić też te zapchajdziury typu Roberto, Oriol, czy Marcos Alonso. Pewnie zostanę zjedzony za naruszenie nietykalnego Laporty, ale czas tylko pokazuje, że jest coraz większa faryna, populistą i by tylko zaciągał dźwignie. Nic się w klubie nie zmienia. Zawsze po porażkach nie będzie winnych, będą mówili, że byliśmy lepsi i będzie ciepła atmosferka jak to w Barcelonie.
0
@DaPidejpi nie no, wujo na ile może to wylewa wodę wiaderkiem z tej dziurawej łódki, ale też ma związane ręce. Gwarantuję Ci, że jakbyśmy mieli hajs, to nie byłoby tu ani Xaviego, Oriola, Roberto, Alonso, Lewy by nie wstał z ławki, itp. Z pustego to i slalomon nie naleje. Ściągamy albo leszczy za darmo, albo upadłe gwiazdy jak Felix, więc musi się to tak kończyć. Przede wszystkim to piłkarze dają ciała i mają wylew za wylewem. Na początek postawiłbym na obronę z zeszłego sezonu (sorry Cancelo) i zobaczył czy nie będziemy tracić głupich bramek. No i przede wszystkim bez topowego DMa to możemy grać puchar Tymbarku, a nie w LM.
1
@Kozinho. Laporta mówił, że porażki będą zle znoszone, a jak widać nic się nie zmienia. Dalej będzie to samo. Słynie z populizmu, ale tego jest za dużo. Wiem, że w klubie był i jest bajzel, ale ile można dalej tak farynić
0
@DaPidejpi Laporte zostawiłbym w spokoju. Raz już wyciągnął Barce z łajna i stworzył drużynę, która oglądałeś w ostatnich 20 latach więc kto inny może z tego wyciągnąć jak nie on? A przypomnę, że za Rijkarda wcale nie grali takiej tiki-taki
1
@ObiwanKenobi bo tikitaka nastała jak przyszedł Guardiola. Od lat to nie idzie, a i tak próbują i próbują. Laporta dalej będzie obiecywał, a nic się nie będzie zmieniało w zespole