- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
13 odpowiedzi
Rifek
3
Top 3 najdroższych piłkarzy w historii:1. Neymar (222 mln euro)2. Mbappe (180 mln euro) 3. Elliot... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
4
Skomlenie, że Tusk chce obsadzić tvp swoimi ludźmi... Hmmm, a skąd kurski wpadł do tvp?! Kim on był wcześniej i dlaczego wyrzucił z tvp wszystkich, którzy się nie podporządkowali?! xd
1
@The Game 10 Nie wiem o czym piszesz,ale domyslam się że chodzi o skomlenie pisowców. Natomiast jeśli Tusk obsadzi TVP swoimi ludźmi to co w tym niby dobrego? Znowu hasło "Teraz Kura My", więc nie wiem kogo to cieszy.
0
@maroon jeśli stawiasz znak równości między obecnym tvp, a tym które było wcześniej no to sory ale nie damy rady się dogadać. Pis rozdupcyło wszystko co się dało w mediach publicznych- sam fakt, że Mann czy Orłoś nie dali rady, radio trójke wykończyli, bo pracownicy nie dali rady. Maciej Orłoś wypowiedział się, że media publiczne zawsze były na swój sposób upolitycznione (i to jest jasne, nie ma się co z tym kłócić), ale to co jest teraz to jest dramat. Więc wracając do ostatniego zdania Twojej wypowiedzi- jeśli będzie chociaż, podkreślam chociaż tak jak było to ja się będe z tego cieszyć.
1
@The Game 10 Nie stawiam znaku równości. Ale też nie zgadzam sie z tym że "media publiczne zawsze były na swój sposób upolitycznione (i to jest jasne, nie ma się co z tym kłócić)". To znaczy taki stan rzeczy miał miejsce - ale nie jest to stan przez mnie mile widziany. I to że coś będzie mniej ubabrane w gównie nie sprawi, że będę udawał, że niby lepiej pachnie.
0
@maroon Też bym chciał, żeby było zupełnie super, ale niestety nie uwierze, że kiedykolwiek tak będzie. Więc wole, żeby chociaż nikt po goebelsowsku nie prał mózgu Polaków, głównie tych starszych, gdzie tvp to ich jedyne źródło informacji.