La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

2

Dziś u mnie na wsi chłopaczek 15 lat na czymś ala motocrossie wbił się w osobówkę, nie udało się go uratować. Uprawnień brak. Szkoda rodziców, prezent na święta przedwczesny dostali.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@ShawnC Akurat w tym przypadku nie mieli potrzeby raczej, skoro mają firmę i ogólnie są zamożnymi ludźmi.

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY Czemu szkoda rodziców? Ktoś mu ten motocykl musiał kupić i pozwolić na nim jeździć

0

@TR3YWAY No jeździ mnóstwo takich młodych chłopaków. Więc wypadek to kwestia czasu.
Kiedyś wszyscy szaleli na rowerach teraz są troszkę inne zabawki.

0

@konrad1661 Jednak strata dziecka dla rodziców to coś nie do opisania

0

@TR3YWAY Zgadzam się

konto usunięte

0

@TR3YWAY W mojej okolicy też był przypadek, że na wsi, dwóch chłopaczków przez długi czas jeździło sobie jakimiś motorkami bez uprawnień, pod przyzwoleniem rodziców i w wakacje obaj się ostro połamali, bo jeden wjeżdżał na polną drogę, a drugi z niej zjeżdżał i poszli na czołówkę. Żebra, noga, ręka, generalnie było ostro, ale przeżyli. Byli niepełnoletni, więc zastanawiam się nad ewentualnymi konsekwencjami prawnymi dla ich rodziców. Rodziny milczą, więc temat pewnie dalej się ciągnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?