- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
9
Braun agentem UE?xddd
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca
5
@tomek8756 W sumie... większość jego akcji przynosi skutek odwrotny do zamierzonego. Do tego Braun zniechęca ludzi do głosowania na Konfederacje xD
1
@hayek i pewnie dlatego miał jeden z najwyższych wyników w swoim okręgu.
0
@ObiwanKenobi wyznawcy bożka brauna to jedno, ale drudzy ludzie ktorzy są w centrum a zrobiliby krok w strone konfy są z automatu upewniani osobą brauna zeby na konfe nie oddawać głosu.
0
@SelloutCrowd no wiem tzn nie wiem czy ci z centrum i tak zagłosowaliby na Konfe bo nie sądzę.
Ale pewnie się przekonamy w niedługim czasie jak go wyrzucą. Zakładam, że pójście Konfy w stronę centrum spowoduje tylko to, że nie będzie ich w kolejnym sejmie albo zrobią z siebie taką prostytutke jak Kukiz.
Ps. Jednak wyznawców miał chyba sporo skoro taki dobry wynik uzyskał.
0
@ObiwanKenobi oczywiście że miał sporo, co pokazują liczne komentarze na TT i youtube i FB które popierają jego ośmieszenie polski na arenie międzynarodowej poprzez psikanie gaśnicą w świecznik i ludzi w SEJMIE.
Ale to on, a overall podejrzewam że tacy skrajni ludzie więcej konfie zabierają niż dają. Ja mam wielu znajomych którzy są into konfederacja ale przed głosowaniem na nich blokuje ich braun i reszta prawicowych psychopatów, więc albo nie głosują w ogole albo głosują na kogoś innego.
0
@hayek no jakby się głębiej nad tym zastanowić, to tak działają agenci, czyli ich celem jest to, by osiągnięto dany cel. Jeśli skutkiem jego działań jest np. zniechęcenie do głosowania na Konfę oraz dyskredytacja środowisk prawicowych, co może być na rękę UE, to można zakładać, że jest agentem UE :) Wcale bym tego nie wykluczył.