La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

0

Jak patrzę na potencjalnych rywali Legii Warszawa w 1/16 finału LKE,to jak najbardziej wszyscy są do przejścia,no może ciężej będzie przeciwko Betisowi Sewilla i Ajaxowi,ale reszta jak najbardziej w zasięgu.

0

@FcPortoFan1999 Ajax to tam gorzej wygląda niż AZ :)

1

@PatrykBarca Raczej ostatnio zaczyna wracać do normalnej dyspozycji.To nie jest zespół z początku sezonu który klepał samo dno ligi Holenderskiej.

1

@FcPortoFan1999 Betis spokojnie do ogrania, to drużyna słabsza od Rangers czy Sparty Praga, spokojnie w zasięgu Legii.

0

@priest9999 Betis to drużyna poza zasięgiem Legii. Jak będą mieli dzień, to ich rozsmarują. Już ostatnio z Realem Madryt pokazali próbkę tego co potrafią grać. Do tego mają bardzo doświadczonego trenera.

0

@Ptasior No właśnie jak będą mieli dzień jest słowem klucz. Oni mają mnóstwo słabych meczy, ile znasz drużyn którym Barcelona w ciągu ostatnich lat wrzuciła manitę? Nie bez powodu przegrali z Rangers, Spartą Praga w grupie. Oni nawet nie potrafią ograć ostatniej w tabeli Almerii. Ten ich dzien trafia się raz na wiele meczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?