- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2042 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2042 Culés
1
Ribery trafiony w futa:D
1
@Pawci023x ja w ostatnich dniach Puskas, Henry, Casillas, a dziś duplikat Ferdinanda i Zola który pójdzie na przepalenie.
3
@Pawci023x xD przeczytałem ribery trafiony w fi*ta, chyba pora iść spać :D
1
@VegetaPolska ładnie:) wgl ludzie jakie składy maja jak teraz gram w 3 lidze to mbappe, cruyff itp
0
@Pawci023x z ciekawości na czym grasz? Jaki masz nick bo natrafiłem na gościa o nicku PawcioX123
0
@VegetaPolska na ps5 i mówisz o nazwie klubu czy tej nazwie która wyświetla się nad zawodnikami zazwyczaj? Bo ja mam identyfikator inny a nazwę klubu pawci023, wgl w której lidze grasz?
0
@Pawci023x a to nie byłeś ty. Gość nazwę drużyny miał koty a nick użytkownika podobny do twojego. Był to mecz mistrzostw. A w dywizji jestem drugiej. Wygrałem wczoraj 7 meczów z rzędu i awansowalem do drugiej i jestem blisko awansu do pierwszej ligi ale trzeba wygrać kilka meczów z rzędu. Inaczej nie ma szans
0
@VegetaPolska nooo czaje, ja pracuję w delegacji i nie zawsze mam szanse awansować do wyższej bo Play w domu:) a jaki najlepszy bilans w weekendowej?
1
@Pawci023x w tej Fifie chyba miałem 15 Winów najlepiej
0
@VegetaPolska ja 13 nie więcej, ale ja gram często tak że całe od razu, a ty jak dzielisz? Ja wgl w piątek gram często
0
@Pawci023x ja też za jednym zamachem gram wszystko praktycznie. Potem mi się nie chce grać. Przeważnie zdobywam 11 Winów do rangi. Wtedy mi się udało 15. A tak to 11 czy 12
0
@VegetaPolska to ja przeważnie między 9 a 13, a jaki masz skład?:)
1
@Pawci023x Casillas, Llorente ewolucja na po. Ferdinand z Blanckiem na so. Mendy na lo. Petit z Modriciem UCL w pomocy, skrzydła Futre i Barnes. Spo Puskas i szpica Henry. Zmiennicy Ballack, Makelele, Kewel, Lewy UCL, Neymar grzmot. Wszystkie karty niewymienne