La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

konto usunięte

3

To naiwne czekanie na to aż Lewy się przełamie, niestety psuje nam sezon w LL. Panie Xavi, jeszcze nie jest za późno w LM. Ferranowi należy się gra w pierwszym składzie jak psu buda.

0

@pioz123 Przypomina mi to moje granie w Lotto. "Jeszcze tylko jeden raz. Teraz, to już na pewno trafię!" :)

konto usunięte

1

@Dari0G tak to niestety wygląda. Przykro na to patrzeć. Brakuje mi takiego twardego podejścia, jakie było w kontekście choćby Ferrana, który w zeszłym sezonie kopał się po czole, siedział na ławie, aż w końcu stanął na rzęsach i wrócił do formy, gra fajną piłkę. Może nie wybitną, ale na tle Lewandowskiego wygląda po prostu świetnie. Potrafi podać, strzelić, mimo że też nie jest w 100% skuteczny. Ale Lewy na 45(?) strzałów w tym sezonie i zdobył 8 bramek. Proszę Cię...

1

@pioz123 Wg mnie to są po prostu sprawy PR-owe. Tylko i wyłącznie. Sporo kasy wydali, do niedawna super piłkarz, miał być motorem napędowym, twarzą itp. I tak to działa. Jak na Titanicu, gdzie orkiestra grała do końca.

konto usunięte

1

@Dari0G myślę, że idealnie to interpretujesz :) tylko szkoda, że sportowo ciągnie nas to w dół. A koniec końców tracimy także finansowo i wizerunkowo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?