La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

4

Rumak po tym Zalgirisach i Stjarnanach jak go wywalili z Lecha pracował w Zawiszy, Niecieczy, Śląsku i Odrze Opole i wszędzie go wyrzucali na kopach. Od prawie 5 lat bez pracy w klubie gdzie jeszcze miał epizod w reprezentacji U-19 gdzie się oczywiście też skompromitował nie przechodząc 1 fazy eliminacji z Maltą i Finlandią zostaje trenerem Lecha, który ma najdroższą kadrę w historii? Logiczne.

1

@Uukasz_93 Dobrze, że Brom trochę tych punktów nabil, bo z Rumakiem to jeszcze by spadli

0

@Uukasz_93 Wydawało się, że Rutek już wie co robi i się ogarnął. Niestety, wyszedł na typowego polskiego prezesa. Jeśli nie było innych opcji na rynku to było już zostawić tego Broma i szukać po sezonie. Teraz będą męczarnie z tym koniokradem, gdzie wyjdą 3 mecze (efekt nowej miotły, co idealnie pasuje do naszej ligi), a potem dogrywanie sezonu z modleniem się o puchary. Lech chyba skręca w stronę "polskie Napoli"…

0

@BorzyKrzys Przecież oni są tym polskim Napoli od lat. Jedynie raz na 7 lat Skorża wpadnie i osiągnie sukces i potem znowu lata kompromitacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?