La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

0

Czyli co teraz te mistrzostwa świata klubowe będą bardziej prestiżowe od ligi mistrzów? Mają być co 4 lata, same topowe zespoły

0

@Cotutajsiedzieje Zależy jakie będą grały na nich składy i kto będzie wygrywał.

0

@Cotutajsiedzieje No nie bardzo będziesz miał tam ekipy z wszystkich kontynetów + po sezonie i do tego co 4 lata.

konto usunięte

0

@Cotutajsiedzieje Nie zdziwię się jak będą na te KMŚ jeździły rezerwy.. wszystko zależy od tego ile fifa sypnie kasą

0

@Cotutajsiedzieje MŚ są najbardziej prestiżowe w całej piłce nożnej ale czy klubowe mistrzostwa świata będą bardziej prestiżowe od europejskiej LM? Ja myślę, że nie i nigdy to się nie wydarzy nawet jakby były rozgrywane co 10 lat.

1

@Stinger_ bo jednak poza klubową piłką europejską ligi na świecie odstają od topki europejskiej

W piłce nożnej reprezentacyjnej na starcie możemy sie zastanawiać / rozważać jak wypadnie Europa / jak Am Płd a i inne kraje jak USA / Meksyk czy czasami ktoś z Afryki potrafi zaskoczyć.

Tutaj po prostu znowu liczyć będą się topowe ekipy z Europy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?