- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
53
30 letni Kane w szczycie formy porównany do 35 letniego Lewusa, który już myślami siedzi na emeryturze
I tak to się kręci w głowie Alexa
6
@marcin62 Mocno się chłopak pogubił. Mistrz porównań, wnioskowania i analogii.
25
@marcin62 Jeden wygrał w klubowej piłce dosłownie wszystko, a drugi delikatnie mówiąc ma coś jeszcze do udowodnienia :D
9
@hayek A tam, wygrał! Jakby na jego miejscu był wujek Staszek to też by wygrali!
0
@hayek Douglas ma tryplet, Piszczek nie. Douglas>Piszczek na przestrzeni całej kariery xd
21
@AlexDark00, ale Ty pie*dolisz. Przecież Lewy był jednym z głównych graczy na boisku, a Douglas nie łapał się czasem na ławkę
1
@marcin62 Jakby Lewy myślami był na emeryturze to by poszedł do MLS czy Arabii, a nie pchał się do Barcy.
4
@AlexDark00 A czy Douglas ma staty jak Piszczek? Bo Lewy ma lepszy liczby niż Kane.
1
@FCB_dimiC No i ok, ale Kane również był kluczowy tylko miał dużo słabszych partnerów i grał w dużo słabszej ekipie niż Lewandowski w Bayernie, który z automatu ma mistrza. Anglik teraz pokazuje jaki komfort miał Lewy.
1
@AlexDark00 W takim razie Passarella>Messi. W końcu ten pierwszy dwukrotnie wygrał mundial, a nie jak Leo "tylko" raz xD
0
@hayek Według twojej logiki tak.
7
@AlexDark00 Nie, nie ma trypletu. Douglas musiał zwrócić medal za wygraną w Lidze Mistrzów, bo ani przez sekundę nie wystąpił w tamtejszej edycji.
Nawet gdy silisz się na absurdalne porównania, to i tak walisz wtopę.
1
@takisobiektos Lepsze liczby? W dużo słabszej lidze mając lepszych partnerów do gry. Kane poszedł do tej śmiesznej ligi i pokazuje jej poziom.
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@AlexDark00 To tylko wina Kane że siedział w Tottkach.
0
@hayek Ten przykład był podany sarkazmem pokazując twój sposób myślenia.
0
@takisobiektos tak samo to wina Lewego, że jest obecnie cienki. Poszedł by do ligi na swoim poziomie czyt. Ekstraklasa to nie miałbym powodu go wyjaśniać.
2
@AlexDark00 Ekstraklasa czeka na powrót Roberta.
4
@AlexDark00 Ale on wyjaśnił tą lige bedac cienkim. Wygrał króla strzelców w lalidze, bedać pół roku bez formy w swoim pierwszym sezonie xDDD A i nie jest to pierwszy piłkarz który głubi forme w Barcelonie po pół roku pobycia w tym klubie.
0
@takisobiektos Najsłabszego od 22 lat xd to są dwie dekady. Przez dwie dekady były lepsze wyniki strzeleckie niż ta Lewandowskiego, który za rywala miał Benzemę z kontuzjami i gościa ze spadkowicza xD
0
@AlexDark00 Ale to jego wina że miał takich rywali. Benzema był po sezonie zycia przypominam. No i dziwne że by nie były gorsze jak w ostatnich dwóch dekadach w lalidze grali Messi, Cr czy Suarez w Prime podkreślam w Prime.
1
@AlexDark00 Janusz ty znowu o lewym
1
@takisobiektos Nie jego. Za to jego jest bycie najsłabszym Pichichi od 22 lat. Tego nie podważysz. No chyba, że to wina słabych partnerów xd (ulubiona wymówka fanów Polaka).
0
@AlexDark00 A ty nie podważysz, że Lewandowski wygrał z BVB tą ligę, był tam królem strzelców, był w finale LM z BVB. Tottenham czy BVB lepsze?
1
@Bagsik88 BvB jest lepsze ( znaczy było, wtedy miało mocną pakę).
0
@AlexDark00 Wiadomo co hejter napiszę.
2
@Bagsik88 BVB lepsze od Totków (czyli ekipy BIG6 w PL), ale co potem Lewy nastrzełał bramek temu BVB, to "z takimi farmerami każdy by to zrobił"
2
@mekston Ja już mu to pisałem kiedyś, że Borussia po jego odejściu Lewego była w strefie spadkowej po 20 kolejkach.
1
@BartqRKO jakaś ogromna awersja do Lewego totalnie zaślepia go - w ogóle jakby nie ogarniał rzeczywistości.
Nie był w stanie przełknąć stwierdzenia, że Lewy miał kluczowy / ważny udział w rozbiciu Realu w finale SPH.
5 bramek w 9 minut określił tapinami, gdzie w tych 5 golach był strzał z dystansu czy strzał z powietrza z linii pola karnego.
Ale "umniejszyć Lewemu muszę bo się uduszę" to dewiza Aleksandra