La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

0

Patrząc na Premier League to trzeba uczciwie powiedzieć, że powoli powstaje Super Liga.

Kiedyś było BIG4 (Manchester United, Chelsea Londyn, Liverpool, Arsenal Londyn)

Potem BIG6 (Do tego grona dołączył Manchester City oraz Tottenham Hotspur).

A teraz można mówić spokojnie o GREAT10 (Newcastle, Aston Villa, Brighton oraz West Ham United.

Wygląda to naprawdę niesamowicie.

konto usunięte

0

@Sawik_10 Newcastle i Aston Villa tak, ale Brighton i WHU mocno na wyrost. Plus MU to już nie jest poziom top six.

8

@Sawik_10 A potem przychodzi LM i nagle tylko 2 ekipy angielskie potrafią wyjść z grupy.

0

@Sawik_10 W taki sposób wylicczając to w LL jest z 7 mocnych ekip xD
Tam jest duża rotacja jeśli chodzi o liczące się kluby. Nr.1 City i długo, długo, długo nic. Reszta co jakiś czas ma eksplozję formy i tyle.

5

@Sawik_10 Najlepsza jest Ekstraklasa. Tutaj mamy BIG 18.

0

@Sawik_10 i co w tym dziwnego jak mają tyle kasy to ściągają piłkarzy ze wszystkich lig

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?