La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

3

Już stekaja dzieci, bo madryczoki wygrywają. Przypomnijcie sobie ile razy zwalniali trenera w tym sezonie, nazywali go betonem i odsyłali na emeryturę. Jeszcze grają z sędziami dzięki tvp madryt a i tak wdupia jeszcze nie raz z najsłabszymi.
Edit. Jeszcze jedno, przypomnijcie sobie kto ligę w ostatnich latach wygrywa częściej, że nagle uważacie ten biały klubik za jakiś wspaniały w lidze.

0

@Dieselzor Real to dopiero wchodzi w najtrudniejszy dla nich okres roku tj.styczeń i luty.

0

@FcPortoFan1999 czemu tak uważasz?

1

@Messibestplayerintheworld Bo Oni z tego co wiem to co sezon mają okres schyłkowy właśnie na początku roku z uwagi na ich trenera od przygotowania fizycznego-Antonio Pintusa,a od mniej więcej marca-kwietnia wracają do najwyżej formy fizycznej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?