La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1080 Culés

konto usunięte

1

Alaba zerwał więzadła krzyżowe. Ten sezon to jakiś kuriozum. Multum kontuzji, trzy ACL wśród najważniejszych graczy. Dramat.

1

@bartas97 moim zdaniem to po trochę wina trenera i władz piłkarskich.

Władz piłkarskich bo piłkarze grają zdecydowanie za dużo i ich organizmy są podatniejsze na urazy (zobaczycie ile będzie urazów po wprowadzeniu rozszerzonego formatu LM i KMŚ).

Trenera bo Ancelotti nie ogarnął, że piłkarze grają więcej i intensywniej niż kiedyś i praktycznie nie robi rotacji w składzie w skutek czego piłkarze nie grają tylko wtedy, gdy mają urazy (najlepszym przykładem był ostatni mecz towarzyski w LM, na który wyszedł praktycznie once de galą).

1

@bartas97 O ja pierdziele,, Jak nic wina Carlo :) W obronie macie tylko Nacho i Rudigera? A najlepsze jest to, że i tak ogarniecie półfinał LM.

konto usunięte

0

@Aragorn33 @Kamiloza91
Też mam za złe trochę Carlo za brak rotacji, ale sam uraz jest mechaniczny i jest po prostu efektem pecha. To nie przeciążenie mięśniowe.

1

@bartas97 tylko wiesz, jak piłkarz jest przemęczony to jest też mniej skoncentrowany (także na tym jak stawia stopy, przygotowuje się do zagrań itd.) i mięśnie jednak są mniej odporne. Idę o zakład, że gdyby trener więcej rotował to tych urazów (w tym tego Alaby) mogłoby nie być albo byłoby ich mniej.

1

@bartas97 Żeby nie było z Carlo to żarcik ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?