- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1244 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1244 Culés
4
Najgorsze jest to, że my pkt tracimy z cieniasami. Wystarczyło wygrać spotkania z Rayo, Valencią, Mallorcą, które moglibyśmy spokojnie wygrać i do Realu tracilibyśmy z 1-2 pkt. A jakby jeszcze wygrali z Getafe i nie sfrajerzyli z Realem to bylibyśmy przed Realem. Ale teraz to se można gdybać, masakryczne dziadostwo..
31
@Kamiloza91 Jakbyśmy wygrali ze wszystkimi to mielibyśmy komplet punktów.
1
@Kamiloza91 pal licho te punkty, ile mamy oglądać tego dziadostwa z taką jakością składu. Dlaczego nie możemy raz na 5 meczy gromić solidnie rywali? Gdzie ta przyjemność z oglądania meczy Barcelony?
0
@tadzik447 Co? Przefiwż nie o to chodzi.. :D Chodzi o to, że przez stracone pkt z słabiakami tracimy tyle pkt. Jakby tak było jak ty piszesz to wspomniałbym o Gironie.
0
@Kamiloza91 najgorsze dopiero przed nami, gramy wszystkie mecze z topką na wyjeździe w po nowym roku. Real, Atletico, Girona, Athletic. A taki Real gra z nami i resztą u siebie :)
0
@Pedri16Future Dla mnie lepiej jak tego mistrza nie będzie, może zarząd otworzy oczy i sprzeda partacza Rafała i kupi DP, bo to jett kpina, że mamy tylko Romeu! Z czym do ludzi? Nie oczekuję wygrania LM, ale chcę żeby z Granadą czy Celtą wygrywali na luzie 4-0, a do tego potrzeba z dwa transfery no i lepszego trenera. Potem można myśleć o półfinałach LM.
0
@Kamiloza91 My musimy wzmocnić skrzydła, bo jak sprzedamy Raphinhe to zostaje Roque, Lewy, Yamal, Ferran i może Fati. Ja mam podobne oczekiwania co Ty, chcę mieć przyjemność z oglądania meczów Barcelony.
0
@OldMc84 Nieraz i tak nie ma to znaczenia, poza tym mi w ogóle nie gramy u siebie. Zresztą walić ten sezon, niech Real wygrywa, my zamienimy trenera i sprzedamy Rałała.
0
@Pedri16Future Ja to nie ogarniam tych limitów, ale chyba jak Felixa nie wykipimy i sprzedamy Raphinhe za dajmy 40 i kogoś tam jeszcze to chyba na dwa porządne transfery będziemy mieć kasę i "pozwolenie" :D Jeden skrzydłowy i DP to priorytet!