- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
0
Przynajmniej co do naszej ofensywy jest jakaś nadzieja. Roque, Guiu, Yamal, mógłby tylko ktoś pokazać się na lewe skrzydło. Aj te kontuzje Fatiego. Fati - Roque/Guiu - Yamal to byłby potencjał na coś nawet świetnego, choć w sumie za te 3 lata chętnie widziałbym atak - Ferran - Roque - Yamal.
Ogólnie patrząc na dalszą przyszłość gdyby Barcę przejął klasowy trener z topu, to wcale tak z nami źle nie musi być źle. Ludzie którzy, chcą ten klub zaorać, są śmieszni. Tutaj nadal jest wielki potencjał, tylko trzeba skończyć z powtarzaniem błędów, czyli stawianie na trenera bez doświadczenia, wiadomo, ciężko teraz będzie znaleźć trenera, który miał obycie w wielkim klubie i wygrywał wielkie mecze czy LM, ale jak ma przychodzić nowy trener, to niech to będzie przynajmniej trenera pracujący w tym fachu z 5 lat z doświadczeniem w Europie, czytaj Michel.
Przypuśćmy skład za 3 lata:
ter Stegen/Pena
Cancelo?, Araujo/Christiensen, Kounde/Faye - Balde/?
de Jong/Gavi - DP?, Pedri/Fermin
Ferran/Fati - Roque
Bez w wątpienia najgorzej by wyglądało lewe skrzydło. Musiałby na pewno przyjść inny skrzydłowy od Raphihnhi i Fatiego, ale zakładając, że Yamal by odpalił a Ferran trochę się poprawił, to na zmienników skrzydłowych spokojnie mogliby to być piłkarze starsi z doświadczeniem.
Co do środka obrony i boków to najważniejsze, żeby Cancelo został a Balde dostał mocniejszą konkurencję na lewej stronie. Środek obrony w postaci — Araujo, Kounde, Christiensen, Faye i dajmy Garcia, byłby świetnie obsadzony. W pomocy nawet jak już nie będzie Gundogana to wystarczy tylko kupić DP i ewentualnie kogoś doświadczonego na rotacje, obsada pomocy w postaci — de Jong, Gavi, Pedri, Fermin, DP i nowy Gundogan byłaby świetna. Nie wykluczone także, że za kilka lat pojawi się kolejna perełka ala Fermin czy Gavi.
Oczywiście to nie jest także proste, bo Yamal czy Guiu mogą przepaść, Roque okazać się niewypałem a Pedri na zawsze być szklanką.
0
@Kamiloza91 co wy macie z tym Ferranem na lewym skrzydle.