La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 949 Culés

0

Widzę, że dzisiaj Potężny Cristiano Ronaldo strzelił 17 bramkę w lidze (lider strzelców) ale jego Al Nassr ma aż 10 punktów straty do lidera - co prawda mają mecz rozegrany mniej więc teoretycznie po zaległym meczu może ta strata zmaleć ale i tak jestem nieco zaskoczony, że Al Nassr póki co jest daleko od mistrzostwa mimo, że jeszcze może wiele się zdarzyć rzecz jasna.

0

@Stinger_ Moim zdaniem Al-Hilal idą na mistrza. Raz, że zrobili zagraniczne transfery dość mądrze, bo ściągnęli piłkarzy dobrych, ale też takich, którzy w większości są jeszcze przed 30-tką, więc chce im się grać. Oprócz tego mają chyba najlepszą "krajówkę", na czele z Al Dawsarim.

1

@NeroTFP1 @Stinger_ rewanż Al Nassr ma u siebie, więc tutaj mogą szukać szansy. Al Hilal bardzo mocna ta pierwsza runda, ale zobaczymy czy Mitrovic np. utrzyma taką skuteczność i zrobi swój rekord strzelecki w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Natomiast warto zaznaczyć, że ten zaległy mecz grają 26 grudnia z Al Ittihad, więc na papierze 3-4 siłą w Saudi. Jeśli teraz przerbną z 3 wygranymi w meczach z Ettifaq (też niewygodny rywal), Ittihad i Taawoun to mogą myśleć optymistycznie.

1

@mekston W Ittihad trochę chyba wypalenie i brak motywacji u tych starych gwiazd. Mam wrażenie, że Benzemie, Kante czy innym jednak trochę się nie chce. W Al-Nassr też z tym różnie i tutaj akurat muszę przyznać, że co jak co, ale Ronaldo imponuje tym, że z tych wszystkich emerytów zależy mu najbardziej.

Chociaż, ja i tak stawiam na Al-Hilal. Widać, że im się chce, ale tak jak mówisz, wiele zależy od Mitrovicia, bo on z tą stabilnością formy to różnie. Mam nadzieję jednak, że Al Nassr wygra wszystko do końca tej rundy i będzie bardziej zacięta rywalizacja o mistrza do samego końca :P

1

@NeroTFP1 ogólnie to będzie kilka frontów starć Al Hilal - Al Nassr

Na razie 1-0 dla Nassr za Champions Cup

Liga jeszcze otwarta, więc punktu dla Hilal nie daje choć są w lepszej sytuacji

Poza tym LM Azji - obie ekipy wyszly z grup z 1 miejsca, Kings Cup - obie ekipy w 1/2, w Superpucharze też się niedługo mogą zmierzyć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?