La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

1

https://www.facebook.com/photo/?fbid=387818333608907&set=a.215455084178567&locale=pl_PL

Tyle się naczytałem o tym że Endrick jest lepszy technicznie od Roque że ma drybling itp ale trochę dziwne że tylko 1 asysta na 53 spotkań.

@JarekS Co o tym sądzisz bo wiem że jesteś bardziej fanem Ednricka i że bardziej by pasował do nas.

3

@matirix20 Trollujesz? Endrick nie jest lepszy od Roque - jest dużo lepszy żeby nie powiedzieć że jest między nimi przepaść.
Zobacz statystyki Roque (28.02.2005) gdy był w wieku Endricka (21.07.2006) - w zaokrągleniu masz różnicę 17 miesięcy w tak młodym wieku. To gigantyczna różnica - Endrick jest jeszcze dzieckiem, który zdobył 2x mistrzostwo Brazylii i 1x Superpuchar Brazylii.
Aby porównać liczby to byśmy musieli zestawić liczby jakie generował Roque gdy był w wieku Endricka - czyli druga połowa sezonu 20/21 i pierwsza połowa sezonu 21/22 oraz brać pod uwage rozgrywki które mają znaczenie, czyli Serie A i Copa Libertadores. Mamy zatem Endricka który zdobył w tych rozgrywkach 12 goli w tym sezonie oraz Roque, który będąc w jego wieku w tym czasie, który zdobył 3 gole. Co warto jeszcze zaznaczyć Roque zdobył 3 gole gdy był w jego wieku grając w zespole który gra na niego, a Endrick gra w zespole którego system gry przypomina taktyczny-europejski, gdzie zespół nie gra na jedną osobę i masz wydzielone zadania boiskowe, np. w pressingu i grze obronnej. To przepaść. Endrick ma 4 razy lepze liczby niż Roque jak był w jego wieku.
PS: liczba asyst o niczym nie świadczy, koledzy też muszą podania wykorzystywać, a obiektywnie Endrick wykorzystuje jeszcze technikę do mijania przeciwników robiąc coś z niczego i po części dlatego ma tak dużo goli, a Roque już tego nie potrafi.

0

@JarekS Chodziło mi bardziej o to że widzialbys bardziej Endricka w Barcy niż Roque

3

@matirix20 zdecydowanie, ja dzisiaj Roque nie widzę w żadnym topowym zespole, ale jak coś będę miło zaskoczony. Może chłopak rozwinie się niesamowicie - pozostaje trzymać kciuki

1

@JarekS ciekaw jestem też jak mu pójdzie bo też mam mieszane uczucia i też wolałbym Endricka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?