La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

1

Kogo obstawiacie jako Mistrza Polski? Strzelam Jaga/Raków

1

@PrawdziwyMadryciarz Ja przed sezonem postawiłem na Pogoń Szczecin ;),natomiast to będzie zagadką jak Raków będzie wyglądał już Ivim w składzie,i jak sam Lech Poznań z Rumakiem na czele będzie sobie radził znów u sterów.Legia Warszawa,wciąż ma Europuchary i sytuację bardzo trudną jeśli chodzi o wyścig po mistrzostwo.Śląsk i Jaga-wszyscy liczą że spuchną ale jesień pokazała że niekoniecznie to się musi wydarzyć.Ciężko wytypować.

0

@PrawdziwyMadryciarz życie pisze pojebane scenariusze. Probierz awansuje po barażach a Jagiellonia będzie mistrzem Polski. Czemu nie :D

1

@K4tsuuu Jagiellonia Białystok zdobywająca dublet w 2024 roku z taką ofensywą to byłoby czymś niespotykanym w naszej piłce.

0

@FcPortoFan1999 Na pewno mecze Jagi ogląda się o wiele lepiej niż ten Śląsk co, co chwila przepycha te 3 punkty i topornie gra, bazując głównie na formie Exposito

0

@PrawdziwyMadryciarz Możliwe że ostatnio musieli tak grać z powodu braku Pokornego i Leivy i przez to musieli tak przepychać kolejne zwycięstwa kolanem.Z nimi w składzie może nie grali jakiejś niebywałej ofensywnej piłki ale łatwiej im się wygrywało.Jaga,to ma najlepszą ofensywę od czasów Wielkiej Wisły Kraków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?