La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

5

[NBA - dream team USA vs reszta świata]

Tak się zastanawiam, kto by wygrał mecz USA vs. Reszta Świata, gdyby zawodnicy grali na 100% i oczywiście graliby najlepsi z najlepszych w danych zespołach.

To raz, a dwa.
Jaki byście skład wystawili?

Po 2 na pozycję, gdzie pierwszy zawodnik, to wyjściowy skład. Łącznie 10 koszykarzy z USA i 10 z Reszty Świata.
Mamy zatem MEGA ciężki orzech do zgryzienia, bo zwyczajnie wydaje się to niemożliwe wręcz xD

Zacznę.

TEAM USA:
PG Young, Haliburton
SG Booker, Curry
SF LeBron James, DeRozan
PF Durant, Tatum
C: , Davis, Adebayo

TEAM RESZTA ŚWIATA:
PG Doncic, Schroeder (bo nikt inny mi nie przychodzi do głowy, a w końcu mistrz świata
SG: Shai Gilgeous-Alexander, Bogdan Bogdanović
SF Franz Wagner, Markannen
PF Giannis Antetokounmpo, Sabonis
C: Jokić, Embiid* (może też zagrać dla USA jak wiemy!)

Ogólnie tak - Centrzy i rozgrywający - na korzyść zdecydowanie Reszty Świata. USA za to ma dużo lepszych skrzydłowych.
Myślę, że minimalnie, ale reszta świata by wygrała ten mecz :)

a Wy kogo byście dali?

@BartqRKO @barcelonaLM @adi7adi8 @Encore @takisobiektos @FcPortoFan1999 @fart

2

@michal26 Gram wysoko w USA czyli na 1 i 2 biore LeBrona i Jrue Holidaya zeby zapewnil swoją elitarną obrone.KD sobie poradzi na 3 i na 4 Davis żeby dołozyć kolejną elite w obronie i na centrze Embiid bo juz chyba zadeklarował sie jako USA.Reszta świata hmm na 1 i 2 Luka i SGA to napewno.Na skrzydłach Giannis i potężny Franz i na centrze wiadomo Joker.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore no właśnie ja tej deklaracji Embiida nie widziałem. Z LBJ odważnie na pg

konto usunięte

2

@Encore @michal26 Też bym Jrue dał jako startera. Zamiast DeRozana biorę Edwardsa lub Browna.

Backup Luki to zdecydowanie Jammal Murray.

0

@BartqRKO @michal26 Reszta świata 5 minut przed meczem ściąga Wembiego na 3 zeby tylko bloki rozdawał xD

2

@michal26 ktoś tu zapomniał Gobercie

1

@michal26
USA :
PG: Haliburton, Fox
SG: Curry, Booker
SF: James, Brown
PF: Durant, Tatum
C: Embiid, Davis

Reszta:
PG: Shai, Murray
SG: Doncic, Wiggins(trochę z braku laku, z kolei wysokich można by wrzucić jeszcze kilku)
SF: Giannis, Markannen
PF: Kristaps, Siakam
C: Jokić, Gobert

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?