La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

9

Kilka dni bez internetu i telewizji...
Polecam każdemu. Nieźle ryje banię :D

konto usunięte

5

@Kapitan hawk Powrócił ambasador Argentyny.

2

@tristan87 Król Julian :D

1

@Kapitan hawk Oczyszcza a nie ryje banię. Jeśli ryje banię, to potrzebny odwyk

1

@Kapitan hawk W sensie ryje brak czy używanie na codzień masz na myśli?

0

@negreanu w takim sensie, że codziennie człowiek korzysta z internetu w różnej formie. Aplikacje, strony, tak dla rozrywki i też by ułatwić sobie życie. Obejrzy telewizję, jakies informacje, film czy też rozrywkę, mecz. Nagle się odcina od tego nawet na kilka dni i jak "wraca" - to ma wrażenie, że tego jest tak dużo, że obecny świat to jest jakiś matrix :D

1

@Kapitan hawk w normalne dni pracujące nie ma fizycznej możliwości się odciąć. Jak jestem na l4 i nie mogę wychodzić z domu to bym zwariował bez neta. Na wakacjach używam Google maps i polecajek restauracji czy atrakcji.
Nie ma dla mnie setupu gdzie mógłbym być 5 dni bez internetu

1

@Kapitan hawk detoks dopaminowy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?