La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1886 Culés

0

No @FcPortoFan1999 niezłą masz średnią postów na dzień :D

1

@ranger3120 Czy Ja wiem,stać mnie na więcej XD

0

@FcPortoFan1999 tylko 70 na dzień a tu przecież nie lecą jeszcze żadne mecze obecnie z polskiej ligi czy jakiejkolwiek innej sensownej ;d

2

@ranger3120 To prawda,czekam do Lutego bo Ekstraklasa jest bardziej ciekawsza niż mecze FC Porto z tego sezonu.

2

@FcPortoFan1999 Mówisz, że od lutego zamiast 70 postów na dzień będzie ponad 100?

1

@Stinger_ A tego nie wiem,jak będzie dużo goli w konkretnych meczach to najpewniej tak,zależy czy w taki piątek czy poniedziałek będę miał akurat drugą zmianę w pracy.

0

@FcPortoFan1999 Mi tam nie przeszkadza jak ktoś dużo pisze, a jeśli robi to jeszcze o tym co i mnie interesuje to bardzo dobrze, że ktoś taki jest.
Może nie oglądam tak dużo jak Ty ale też nie lubię przerw jeśli chodzi o Ekstraklasę i 1 ligę bo tam gra Wisła Kraków.

0

@Stinger_ Ja się nie mogę doczekać wiosny 2024 roku w Polskiej piłce(oczywiście reprezentacja to inny temat) ale taka Legia z Molde w lutym,i aż do maja będą emocje w Pucharze Polski i w Ekstraklasie gdzie nie wygląda aby ktoś miał zdominować ligę jak sezon temu Raków Częstochowa.

0

@ranger3120 @FcPortoFan1999 idziesz na rekord @Encore ?

1

@FcPortoFan1999 Jeśli chodzi o Ekstraklasę to będzie bardzo ciekawie tym bardziej jeśli czołówka się nie osłabi, a jeszcze wzmocni. Walka o MP może być do samego końca i walczyć i tytuł może nawet 5 drużyn.
PP? Dla wielu klubów może to być jedyną drogą nie tylko do trofeum ale i do Europy, a LKE? Nie chcę też wymagać za dużo i wiem, że Molde łatwym rywalem nie będzie ale myślę, że Legia może ich ograć i powinna się mocno im postawić.
Reprezentacja? Wiadomo, baraże, a potem albo dramat albo Euro.

2

@mekston A Ja nie wiem jaki rekord ma @Encore Pamiętam sezon 2011/2012 @Stinger_ Sezon 2016/2017 od razu się przypomina gdzie 4 zespoły biły się do niemal do ostatniej sekundy o mistrzostwo albo 2011/2012 gdzie pięć zespołów miało szansę na mistrza do 29 kolejki.

1

@FcPortoFan1999 @Encore w prime to bodajże 2021

0

@mekston Wiem jedno,rekordy są po to aby je pobijać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?