La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2353 Culés

0

Po wczorajszym zwycięstwie Andreasa Wellingera w Oberstdorfie podczas zawodów TCS Niemcy mają pełne prawo oczekiwać, że wreszcie po 22 będą mieli swojego zwycięzcę noworocznej imprezy.

Oczywiście za nami dopiero pierwszy konkurs i jeszcze wiele może się zmienić ale Wellinger od początku sezonu wygląda dobrze i poza jedną wpadką (warunki także swoje zrobiły) jest równy. Dla dobra skoków też lepiej żeby TCS wygrał Niemiec.

0

@Stinger_ Z tego co kojarzę to Severin Freund w TCS 2015/2016 po konkursach Niemieckich miał dwa zwycięstwa ale jak przyszedł Austriacki Innsbruck i Bergisel...dla Prusaków to ta 3 skocznia jest najcięższa.

0

@FcPortoFan1999 Wtedy Severin Freund wygrał tylko w Oberstdorfie, a w Ga-Pa był 3. Potem na austriackich skoczniach był dwa razy drugi także chyba to nie były dla niego takie najcięższe skocznie. Problemem był wtedy Peter Prevc ze swoją kosmiczna formą.

0

@Stinger_ Generalnie to Prusy nie Lubią tej skoczni w Innsbrucku,Richard Freitag i inni to potwierdzą.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 nie było takiej sytuacji

0

@MesQueUnClub96 Może i nie było,może i się pomyliłem ale z tego co wiem to właśnie przed Innsbruckiem był liderem generalki to się Słoweniec się wpierniczył ze swoją wybitną formą..

0

@FcPortoFan1999 Czy ja wiem? Może do ich ulubionych skoczni Bergisel nie należy ale akurat Richard Freitag wygrywał tam zawody. Inną sprawą jest potem ten upadek na tej samej skoczni ale to raczej nie była kwestia lubienia czy nie lubienia skoczni.

Freund i Wellinger także stawali tam na podium, a jeśli chodzi o Bisofschofen to poza Freundem i Wellingerem aż 3 razy na podium stał tam Karl Geiger, który również mimo już pewnych strat jest w grze i Złotego Orła.
Ja powiem tak - jeśli Niemcy mają dobrą formę to dobrze skaczą na obiektach austriackich, a jeśli nie to lubienie skoczni i tak nie pomoże.

1

@FcPortoFan1999 Nie prawda. Wtedy Frenud był liderem tylko po Oberstdorfie i to jeszcze trochę sędziowie sprezentowali mu tą wygraną. Po Ga Pa liderem był już Prevc.

0

@Stinger_ To Eurosport chyba sobie żartował z tym liderem Freunda właśnie w tamtym TCS,a Bergisel jest bardzo trudną skocznią.Nazwałbym ją cmentarzyskiem mistrzów.

0

@FcPortoFan1999 w 2015/2016 wygrał tylko w Oberstdorfie, wtedy Prevc był nie do zatrzymania, w sumie jedna z większych dominacji przez jednego zawodnika w historii tego sportu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?