- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 870 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 870 Culés
6
@Lionel_Messi10 @AFA90 @Kondziubarca Kapitanowie mundialu od dzisiaj na Netflix, pozycja obowiazkowa do obejrzenia. Ja juz przelecialem calosc dzisiaj, nie bede zdradzal szczegolow, jedynie napisze, ze odcinek meczu z Holandią i final mega
PS Lewus taki kapitan, ze zaden
2
@Lanosss A obejrze ale to po meczu City ;-)
1
@Lanosss Lewy to taki kapitan reprezentacji Polski jak kapitan płynącego Titanica w stronę góry lodowej.Niby wszystko ok,ale jednak w tę górę sobie płynie jak gdyby nigdy nic..
1
@FcPortoFan1999 Bo teraz tak się wybiera tych kapitanów, że biorą najbardziej prestiżowego grajka, a nie takiego, który ma do tego predyspozycje. W Portugalii Ronaldo, w Argentynie Messi, w Anglii Kane, we Francji Mbappe itd
2
@FcPortoFan1999 zeby byc kapitanem trzeba miec cos w sobie, ze inni chcą podążać za Tobą. On jest egoistą i osobą, ktora od siebie odpycha, jego wypowiedzi zamiast motywować sieją ferment
1
@MesQueUnClub_87 Dlatego tę kadrę musi czekać nieunikniony proces jakim będzie zmiana generacji w nowym roku. @Lanosss Także nie widzę powodu aby się jakoś specjalnie martwić nieudanymi barażami,dziennikarze mogą się martwić bo bez awansu na Euro to kasiorka nie wpłynie...do PZPN-u,bo jak wpłynęła po mundialu 2022 to hoho!
1
@Lionel_Messi10 w trakcie ogladania mialem sobie zrobic przerwe na Chelsea, ale odpuscilem, City chyba tez odpuszcze. Teskno za Xavinietą
2
@Lanosss Czaje, ja City oglądam, grają przyjemny dla oka futbol i ogólnie ich lubię. ;-)
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 dokladnie panie, dokladnie. Ja osobiscie czekam na prawdziwy nowy start reprezentacji, nie ten genialnie zapowiedziany przez Lewusa. Wolalbym zeby sie nie zakwalifikowali na euro i kilku zawodnikow jak Szczesny czy Robus zakonczyli kariey w reprezentacji. Uwazam iz gra zacznie sie zmieniac i bedzie to druzyna, a nie zlepek gwiazdek i roznych niepasujacych do siebie charakterow
4
@MesQueUnClub_87 Messi jest kapitanem w Argentynie, bo jest najbardziej prestiżowy, a nie bo ma predyspozycje? Koledzy z reprezentacji mają troszkę inne zdanie.
1
@Lanosss Ja im będę kibicować w barażach po raz 1 od dawna z obojętnością,Chciałbym oczywiście żeby pojechali na mistrzostwa ale jak nie pojadą to cóż,tragedii nie będzie.Michał Probierz niezależnie od wyniku barażów powinien pozostać na eliminacje do mundialu.
0
@Tollusiek Nawet jakby nie miał predyspozycji to i tak by nim został.
1
@FcPortoFan1999 Probierz na bank zostanie co by sie nie dzialo, zostanie z Kulesza do konca jego prezesowania. Probierz i Kulesza to kumple, co by sie nie dzialo to zaden na drugiego zle nie powie. Dobrze rowniez, ze pozbyto sie Kwiatkowskiego, podejrzewam, ze wiekszosc afer wyciekalo przez niego, teraz chcial nakrecic kolejną z Probierzem i sie w koncu naciął
0
@FcPortoFan1999 ukąsi Estonię w marcu?