La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

7

Orędzie Dudy dramat. Zamiast po prostu życzeń propaganda i nagła troska o konstytucję oraz tłumaczenie się z decyzji.
A to wszystko na tle flag uni, Polski, NATO i portretu Kaczafiego. Ależ to jest po prostu zero a nie prezydent.

0

@prokofiew Orędzie jak orędzie. Życzenia złożył, dodał coś od siebie i tyle. Tusk wczoraj też sobie zażartował mówiąc o pojednaniu

0

@Kgorecki2500 kolega poddymia czy serio tak uważa?

0

@marian_konopka Dla mnie i jedno i drugie orędzie normalne. A niezależnie od poglądów (bo do Dudy mi daleko) nie powinno się nazywać prezydenta swojego kraju per "zero".
Gdzie też mnie bawią te jego wstawki o obronie konstytucji ale nie skłamał w orędziu przecież.

1

@Kgorecki2500 prezydent akurat powinien być wszystkich Polaków, a ten bezczelnie przyznaje się, że jest tylko jednej jej części. Skandaliczne orędzie

0

@marian_konopka No to chyba oglądaliśmy inne orędzia. Gdzie prezydent opowiedział się po "jednej stronie"?

0

@Kgorecki2500 idź spać Pisiorku

0

@Kwiatek1899 Ach ta nasza polska polaryzacja :D Nie można się z kimś zgodzić bo albo jesteś Pisiorem albo Platformersem :) Musisz wybrać stronę i się jej z całych sił trzymać

0

@Kgorecki2500

- tu link do orędzia, minuta 1:17 "prezydent i rząd są z innych opcji politycznych" i wszystko co po tym powiedział

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?