- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1696 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1696 Culés
2
Rok temu spędziłem z psem północ, gdzie się rzucał przez idiotów strzelających od rana- fakt. Jednak zaopiekowany o północy przy nodze był spokojny.
W tym roku spędziłem sylwestra z owczarkiem który wtulał się we wnękę żeby nie słyszeć i ogólnie miał cały dzień wyebane, a jak przyszła północ to spokojnie przy nodze, wręcz ZAINTERESOWANY tych parę minut spędził.
Nie jestem żadnym wyznacznikiem, ale japę przez 20 godzin w internetach drze najbardziej ten, kto zostawia swoje psy na pastwę losu o północy!
Testowaliście? Głaskaliście? Gadaliście?
0
@jakub1906 U mnie długi, dwudziestokilometrowy spacer o 7:00 z pieskiem, by go zmęczyć. Potem ostatnie wyjście o około 18 na szybkie siku, gdy było jeszcze w miarę spokojnie. Szczęśliwie udało nam się trafić na okienko, gdy nie strzelili. Do tego zrobienie azylu w postaci zasłoniętych okien i danie legowiska w miejsce, gdzie w mieszkaniu jest najciszej. Ciągle muzyka, by zagłuszyć dźwięk petard, a o północy siedzenie przy psiaku i nagradzanie smaczkami za każdą prawidłową reakcję. Budzik na 3:00, by wyjść z psem na załatwianie potrzeb. Ogólnie nasza Bajka boi się petard, ale dzięki tym radom udało się względnie go przeżyć i dzisiaj nie ma żadnej traumy.
0
@jakub1906 Ja również spędziłem Sylwester z żoną i naszym pupilami. Mamy owczarka niemieckiego który bardzo się stresuje strzelaniem, ale jeszcze mamy królika miniaturkę a ten to dopiero ma wrażliwy słuch.Słyszy 35 razy lepiej od psa a ze 100 metrów szelest gałęzi usłyszy.To trzeba było tulić mocno bo był ostro zestresowany.Tragedia te strzelanie.