La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2895 Culés

konto usunięte

1

Nie oglądam darta i nawet nie znam zasad ale jak to jest możliwe że tam jakiś gość co ma 16 lat i 164 pozycję w rankingu klepie wszystkich starych wyjadaczy z wysokich miejsc rankingowych?

0

@Emhyr włączył mu się MVG w prime

konto usunięte

0

@Emhyr Ten Littler to wybryk natury, talent generacyjny, ale ten Scott Williams to już jakiś psychol i nie potrafię tego wytłumaczyć

0

@Emhyr Tam ranking ma takie znaczenie jak u Kobiet w Tenisie.

konto usunięte

0

@barcelonaLM Ale to jakiś debiutant jest tak? Bo taka pozycja w rankingu to chyba wskazuje że niedawno zaczął

konto usunięte

0

@Emhyr no on już od kilku lat gra w darta, ale dopiero od tego roku może grać w PDC i to są jego pierwsze MŚ

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Ja ich nie znam. Niektóre nazwiska znam bo kiedyś obstawiałem niektóre mecze i kilka zapamiętałem. Tego Littlera nigdy nie widziałem to samo Williamsa

konto usunięte

0

@Emhyr No Littler wiadomo ma 16 więc dopiero zaczyna, a Williams to random który nagle wystrzelił

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Aż tak to chyba nie bo gra tam taki z irokezem to on chyba top1 był i ciężko go było ograć

1

@Emhyr Był to prawda,i to nawet podchodził jako aktualny Mistrz Świata ale w 1/8 finału został przekopany 4-0.

konto usunięte

0

@Emhyr Wright już się kończy raczej. Czasami potrafi wejść na wysoki poziom ale to już raczej nie będzie to samo. Generalnie Szkocja ma lipę teraz w darcie bo nie ma następców

0

@Emhyr bo to generacyjny talent, nikogo takiego ten sport nie widział. A ranking jest jaki jest, bo ma 16 lat, więc nie miał kiedy punktów rankingowych nabić XD

0

@Emhyr bo to "sport" dla lamusów, pierwszy lepszy z baru może mieć farta i dobry dzień i wygrać.

konto usunięte

0

@Bobo25 To wejdź na scenę i wygraj skoro to takie proste

konto usunięte

0

@Bobo25 Nie wiem czy takie rzucanie jest proste. Nigdy nie trzymałem w ręku takiej lotki ale pewnie jakąś wagę ma i trzeba wyczuć jak tym rzucać. Zapewne trzeba ze 100 tyś razy rzucić żeby w miarę ogarniać

0

@MesQueUnClub96 już nie pije alkoholu i przestałem chodzić po barach, więc wyszedłem z wprawy.
Dla mnie to jest po prostu jakąś zwykła rozrywka rodem właśnie z barów. Fanaberią jest nazywanie tego sportem, to tak jakby sportem nazywać rzucanie kłodą drewna na odległość jak bawią się tym Szkoci bodajże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?