La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

1

Coś mi się wydaje że Słoweńcy będą zdecydowanym dominatorem drugiej części sezonu. Jeżeli oni dobrze skaczą teraz to na Kulm jestem pewien że drużynowo zostaną mistrzami świata w lotach narciarskich.
U Niemców widać coraz większą zadyszkę. Szczególnie o trójki Paschke, Geiger i Leyhe. Wiem, że to kapryśna Bergisel.
Jeśli chodzi o naszych widać niewielki progres ale to cały czas nie jest to.
Wiele od nich nie oczekuje. 3 w 30 takie minimum w tym momencie.

0

@Criss18Barca Ogólnie mówiąc o naszych skoczkach to ciężko oczekiwać od 33-37 latków (Żyła, Stoch, Kubacki, Kot), że ciągle będą wygrywać tym bardziej, że po dobrych sezonach musi przyjść słabszy okres (Granerud potwierdza) więc niestety mimo iż wszyscy im kibicujemy wcale nie musi to być tak, że oni jeszcze wrócą na szczyt (choć nie wykluczone, że jeszcze kiedyś jakieś podium czy nawet zwycięstwo będą mieli).

Pytanie gdzie są młodzi? I nie, nie chodzi mi o młodego Aleksandra Zniszczoła bo on w tym sezonie wchodzi do grona 30 latków więc dla mnie jest już w grupie, która jeszcze może coś osiągnąć ale to już nie jest wiek na który możemy liczyć, że będzie wygrywał latami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?