- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2012 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2012 Culés
4
Trochę na temat sytuacji na świecie w roku 2024, koniec Pax Americana zbliża się
nieuchronnie, pewnie będą z tego fajerwerki i to konkretne. Szkoda że niedaleko nas już wcześniej sie podpaliło i sprawa dotyczy Polski bezpośrednio. Generalnie ciekawe omówienie tego, co może nas wszystkich czekać w najbliższych latach w związku ze zmianą struktury świata z unipolarnego (jednobiegunowego) na multipolarny (wielobiegunowy).
Artykuł napisał Aris Roussinos - felietonista UnHerd i były reporter wojenny.
Ekspert lotniczy Maciej Wilk opowiada o sprawie CPK u Zychowicza. Materiał przydatny szczególnie, jeśli komuś zamiast rozumu wkliknęło się osiem gwiazdek i wierzy w brednie rozpowrzechniane masowo w celu pozbawienia kraju zysku z tego projektu.
0
@RosjaninBut Bardzo mi się podoba, jak wszyscy "geostrategiczni" eksperci biją na alarm, że zbliża się III wojna światowa. Oczywiście nikt nie zwróci uwagi na to, że gdyby powiedzieli cokolwiek inaczej, nikogo by nie obchodzili.
Koniec Pax Americana nadejdzie tylko wtedy, gdy inne państwa będą w stanie jakkolwiek konkurować z mocą obliczeniową amerykańskich komputerów. Chiny tworzą układy będące z 10 lat z tyłu, Rosja jest jeszcze dalej.
0
@Pressinho
Chiny mają mocniejsze komputery, jeśli chodzi o moc obliczeniową. Mają ich za to mniej, niż USA. Kwestią czasu jest to, że ta liczba się zwiększy.
0
@RosjaninBut Nic nowego w tym artykule
0
@SawneyBean Ale części tych komputerów są głównie amerykańskie/tajwańskie. I o to mi chodzi - embargo na technologię da USA wciąż sporą przewagę.