- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 939 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 939 Culés
2
Jak myślicie ta cała choroba ziobry to prawda czy fake? bo to strasznie dziwne i jeszcze ta wycieczka do Włoch
1
@MarioVeB! Dla mnie fake. Skoro tak pis go broni i byłoby coś to pokazali by wynik badań itd. By temat zamknąć. A tu nic cisza. Do tego dzień przed chorobą darł ryja z mownicy i głosował o wotum dla rządu pis. Na drugi dzień już chory
2
@MarioVeB! 50-50. Może być prawda, bo życie czasem bywa sprawiedliwe.
Jednak równie dobrze może to być wymysł, żeby nie odpowiadać za jakieś machloje.
Prawdę mówiąc mam głęboką nadzieję, że to nie fake. Ten człowiek zasługuje na ogromną karę za wieloletnie prześladowania lekarzy, leczących jego ojca. Za prześladowania sędziów, którzy nie wskazali winy tych lekarzy, za wysyłanie prawników do pracy na drugi koniec Polski bo nie dali się podporządkować.
Za niszczenie wieloletnich karier prawników.
Tu nie ma nad kim płakać, a więzienie to za mało. Zresztą wtyczka w pałacyku już by czekała z uniewinnieniem.
0
@MarioVeB! skłaniam się ku fejurowi. Widać, że Ziobro się zajebiście boi. I raczej nie choroby.
2
@MarioVeB! Dla mnie to jak najbardziej prawdziwa i poważna sprawa.Ludzie z PiS wywołując taką chorobę jako fake wyszliby na jełopów.
4
@MarioVeB! Nie mam powodu by nie wierzyć. Z takich rzeczy się nie żartuje
0
@Kgorecki2500 jednak dowodów nie ma żadnych a do tego ten wyjazd
0
@MarioVeB! No ciężko żebym oczekiwał, że ktoś pokaże dowody na nowotwór (według mediów). To są dane wrażliwe. A we Włoszech może się leczy albo coś
0
@Kgorecki2500 Kazda nieobecnosc w sejmie musi być wyjasniona według regulaminu wiec trzeba poczekać
1
@Comentateiro
"Może być prawda, bo życie czasem bywa sprawiedliwe."
Przesada z Pana strony. Zwyczajnie nie godzi się tak pisać. Zgadzam się z resztą posta. Sam uważam go za ogromnego szkodnika politycznego, jednak nie uważam, że rak będzie "sprawiedliwością" za jego postępowanie. Przebija się z tego stwierdzenia pogarda i chęć rewanżyzmu w najgorszym wydaniu. Chyba, że źle to interpretuję, bądź też Tobie się coś nie tak napisało.