La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 801 Culés

konto usunięte

0

Zawsze jak trafiam na wzmianeke o Shani to człowiekowi smutno sie robi ehh
Może to dlatego ,że kochała ta samą muzyke i nawet nie świadomie bedac czesto uczesnikiem takich festivali mogliśmy się widzieć . W sumie człowieka mogło spotkac to samo..
Nigdy tego nie zrozumie czemu młodzi ludzie musieli tego doświadczyć.


11

@MarioVeB! No szkoda szkoda. Palestyńskich dziewczyn i dzieciaków też szkoda

1

@MarioVeB! Tak samo szkoda ładnej dziewczyny do tańczyła na festiwalach i staruszków którzy giną z rąk Izraela w Palestynie.

konto usunięte

2

@Bykunn no chyba wszystkich niewinnych szkoda, nie?

konto usunięte

0

No tak i musiała się zaczac przepychanka
Nie bede sie rozwijał czym jest akcja a czym reakcja.

2

@MESSIah16 nie no wiadomo. Ale śmieszy mnie po prostu to że chłopu szkoda ładnej dziewczyny ale Izrael od lat morduje tysiące dzieci i innych niewinnych to jest luz bo to są ci "dobrzy"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?