La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

konto usunięte

1

USA - kolos na glinianych nogach? Tak czy nie?
Jak wybuchła wojna na Ukrainie to po jakimś czasie o ruskich się tak mówiło, a czy z USA nie jest tak samo?

4

@DaPidejpi Pewnie że tak,zwłaszcza z takim przywódcą.

7

@DaPidejpi Jasne, że nie. Dolar, świetna demografia, technologie, najlepsze uniwersytety itd. Sa daleko przed wszystkimi jednak już nie sa w stanie rządzić samodzielnie całym światem albo tak się wydaje ich rywalom. Zostawią Europę skupia się na Azji, to im wystarczy.

konto usunięte

2

@hayek @FcPortoFan1999 zdania ekspertów podzielone.
USA mogłoby się pogodzić z faktem, że Chinczyki urośli w siłę i iść w jakiś kompromis, współpracę czy coś. Raczej by im to lepiej wyszło

8

@DaPidejpi Nie. Powtarzane jest to jak mantra od wielu dekad. Przed erą Regana też można było usłyszeć, że USA już upada.
USA ma swoje problemy wewnętrzne, jest podzielone, ale to ciągle lider najnowszych technologii z największą i najnowocześniejszą armią świata, no i dodatkowo od niedawna nie potrzebują ropy z Bliskiego Wschodu, a mogą ją sami eksportować.
Dlatego pitolenie o nadciągającym upadku jest na wyrost póki co.
Ps. @hayek kurde byłeś znowu szybszy.

2

@DaPidejpi Jak zawsze muszą być podzielone.Ogólnie to rzadko się nie zgadzam z @hayek w czymkolwiek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?