La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

8

Aż się zimno mi zrobiło, jak o tym przeczytałem ^°


@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca

1

@tomek8756 Oby tak kiedyś w Polsce było :) Ogólnie to dla ludzi z Jarkucka w Rosji to takie -30 to w sumie nawet ciepło.

0

@FcPortoFan1999 czekasz na skoki prezes?

6

@tomek8756 jak mam być szczery, to w szoku jestem, że tylko -30. Norwegia mi się kojarzy z zimnem, więc ta temperatura mnie trochę zdziwiła

0

@tomek8756 Pamiętam jak u nas było -25 w 1998 i metr śniegu. Też było ciekawie ;D

1

@gumaz Czekam czekam,bo Innsbrucka nie miałem okazji obejrzeć bo miałem drugą zmianę w pracy.

0

@FcPortoFan1999 nocek nie masz wiec w miare git

0

@gumaz Ja mam nocki i to już za tydzień.Już tydzień przed Świętami miałem nockę od 22:00 do 6:00.Nic przyjemnego to nie jest pracowanie około godziny 2-3 kiedy pojawia się kryzys.

0

@FcPortoFan1999 a to nie wiedziałem , ja bym pojebał nocki szkoda zycia na to niszczy organizm napewno znajdziesz cos bez nocki ale twój wybor, p

0

@gumaz Jeden tydzień w miesiącu da radę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?