La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

4

Na Roberta Lewandowskiego trzeba spojrzeć obiektywnie:
1. Wyraźnie powiedział, że nauczył się odpuszczać. A to taki typ zawodnika, który nie powinien tego robić.
2. W chwili obecnej ma na papierze słabszych kolegów niż w Bayernie.
3. Jego relacja z Anną Lewandowską jest dosyć śliska i od kiedy zaczęły się jej tańce hulańce to wówczas forma Roberta poszła w dół.

Doceniam Roberta za to co zrobił do tej pory, ale byłem przeciwnikiem transferu tego zawodnika za 50 mln euro.

Uważam, że dobrze byłoby pozwolić mu odejść do Arabii i odzyskać część środków.

konto usunięte

4

@Sawik_10

"3. Jego relacja z Anną Lewandowską jest dosyć śliska i od kiedy zaczęły się jej tańce hulańce to wówczas forma Roberta poszła w dół"

Znalazł się znawca od jego prywatnych relacji z żoną xD

2

@Sawik_10 punkt 3. Nie zdziwiłoby mnie to jakby się okazało że oni siedzą ze sobą tylko przez to żeby nikt problemów nie miał, a w rzeczywistości są w rozpadzie związku. Nie mówię że tak jest ale nie zdziwiłoby mnie to.

konto usunięte

5

@VegetaPolska

Jest i specjalista od związków xD

3

@Rust_Cohle
Robert był uważany za bohatera narodowego, samca alfa, który wygrywa sam mecze. A jego dziewczyna obciskuje się z innymi gośćmi. Chcąc nie chcąc dochodzą do niego negatywne głosy ze świata.

2

@VegetaPolska
Dzieci, wspólny majątek. Znam ludzi, którzy są ze sobą z rozsądku.

1

@Rust_Cohle przecież napisałem że nie zdziwiłoby mnie to co napisałem, ale nie napisałem że tak jest. Nie przypierdalay już się do wszystkiego

1

@Sawik_10 otóż to. Nie wiemy nic więc nie ma co wyrokować

konto usunięte

2

@VegetaPolska przepraszam eksperta.
Następnym razem będę chłonął jak gąbka rady i spostrzeżenia bardziej doświadczonego kolegi

1

@VegetaPolska tyle czasu pytałeś o rady jak zagadać do dziewczyny a teraz się wypowiadasz o długoletnim związku małżeńskim wiec się nie dziw że będziesz punktem do smieszkowania

0

@Katalończyk 99 byłem młodszy, mniej doświadczonym człowiekiem. Teraz wszystkie niepowodzenia, wszystkie doświadczenia życiowe sprawiają że jestem twardy jak skała, wiem co w życiu robić. Człowiek z wiekiem się uczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?