La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

4

Szkoda że Xavi ma w dupie młodzież :/

0

@Dankho94isback ta słynna wielka młodzież. My mamy w dupie ta młodzież od 10lat. Gdzie ta młodzież co już dorosła teraz jest?

5

@Dankho94isback Ten sam Xavi, który dał mu zadebiutować w wieku 17 lat w LaLidze i w Lidze Mistrzów?

0

@tbas a proszę Pana na przykład Onana został w te lato kupiony za 50 milionów Euro, Tenas > Pena, Xavi Simons wart na transfer market 70 milionów, Icardi nie bez powodu zaliczył ~200 meczów w Interze, Dani Olmo wart 50 milionów.

Nie chce sobie psuć niedzieli więc na tym zakończę wymienianie :)

0

@MateuszDoniec ten sam Xavi który mając dwóch PS dokupuję za 50 milionów trzeciego zamiast wzmocnić SPD. Decyzje kadrowe Xaviego to dno i odpuszczanie Guiu bo Lewy musi grać to potwierdza.

0

@Dankho94isback nie no dawaj dalej. Onana, Tenas :) Olmo no patrz dlaczego nikt tu nie chce Olmo? A może inaczej ułóż 11-tke z tego co wymieniasz o co powalczy Barca?

0

@tbas zapytałeś gdzie jest młodzież Barcy więc odpowiedziałem - gra w mocnych klubach i jest warta bardzo duże pieniądze :)

0

@Dankho94isback Xaviemu wiele można zarzucić, ale na pewno nie że "ma w dupie młodzież". Takiego Fermina, który był na wypożyczeneiu w 3-ligowcu 99% ludzi nawet nie znało. On coś w nim zobaczył i dał mu szansę. I przede wszystkim nie rozumiem, co ma wydanie 50 mln na PS zamiast na ŚPD do dawania szans młodym? Sugerujesz, że powinien wydać te 50 mln na ŚPD, zamiast np. dać szansę Casadó?

A przypadek Guiu został wyjaśniony przez niego samego.

0

@Dankho94isback a teraz skoro zacząłeś od Icardiego, czyli 10lat. Powiedz ilu z tej szkółki wyszło. A po drugie może zapytam na forum czy bierzemy. Olmo, Icardiego, Onane, Simonsa. Ciekawe co powiedzą :) wieczny mit, wielkiej szkółki. A dzieciaki wychodzą i tyle ich widzieli. Najmocniejsi ze szkółki to Gavi i Simons i na tym bym zakończył. A dzieciaków wyszły setki

13

@MateuszDoniec ten sam.Przyponij w którym momencie dał mu zadebiutować?jak połowa kadry była kontuzjowana? Hm...Xavi jest fatalny pod każdym względem...nie do wybronienia

0

@MateuszDoniec przecież on nie daje żadnej szansy Casado, więc skoro uważa że Oriol jest lepszy niż to co ma w szkółce to tak, uważam że powinien wydać 50 milionów na spd niż na trzeciego PS w kadrze.

Zresztą zakup Oriola jest najlepszym dowodem na to że Xavi nie ufa szkółce. Drugim takim dowodem było pozyskanie Alonso.

Fermin po zaliczeniu bardzo dobrego meczu z realem na długo został przyspawany do ławki, wrócił do składu bo kontuzji doznali Pedri i Gavi, na takiej zasadzie to nawet Torre by teraz dostawał minuty gdyby był w miejscu Fermina :).

Mamy strasznie wąską kadrę i dzisiaj byłaby idealna okazja by odciążyć podstawowych graczy i dać minuty młodym, ale niestety jak zawsze Xavi z tego nie skorzysta.

0

@tbas zapytałeś gdzie jest młodzież więc Ci grzecznie odpisałem. Mamy jedną z najlepszych szkółek na świecie i ciężko z tym dyskutować. Jednocześnie mamy i mieliśmy skrajnych debili u władzy którzy nie potrafią zarządzać klubem co pokazują w każdym oknie transferowym.

0

@Dankho94isback gdybyśmy mieli to wychodzili by z niej piłkarze, nawet po za nasz klub, a tak się nie dzieje. Wymieniłeś 5 nazwisk.

0

@tbas wymieniłem 5 nazwisk bo więcej mi się nie chciało, uznałem 5 nazwisk za wystarczający argument.

0

@MateuszDoniec a następnie posadził go na ławce mimio tego, że zdobywał bramki. Świetnie ten Xavi buduje młodzież.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?