- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1362 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1362 Culés
1
Rozumiem obawy Xaviego, bo on sam nie ogarnia zespołu, ale kuźwa...De Jong? Przecież on ostatnio w 70 minucie już zdychał i miał tylko zrywy...a ten go wystawia na kartoflisku, bo jest osrany o wynik z 3-ligowcem...
Rany...
1
@norbi77 nawet lepiej, z 4-ligowcem. Na tym poziomie nie ma słabych drużyn.
0
@norbi77 Stary. Zagrał pewnie 45 i zejdzie. Plan jest taki żeby 2 młodych zagrało w pierwszej polowe i 2 w drugiej. Aby kontrolować mecz i wynik. Bo według przepisów zagrać może maksymalnie 4.
1
@PatrykBarca Ale my nie znamy planu. XD A zagrać może 3, bo wystawienie 4 wiąże się z pewnym ryzykiem.
0
@Rewolucja123 A skąd wiesz ze nie mamy. Jednocześnie 4 to ryzyko. E wystawienie 2 to chyba mniejsze? Bo nic nie musisz a możesz.
0
@PatrykBarca
A jak po 45 minutach będzie 0:0 lub 0:1, to go zajedzie? :D
0
@PatrykBarca
Bo Xavi nigdy nie ma planu...jedynie ustala skład i jakoś idzie.
1
@PatrykBarca Ja oczekiwałem trzech młodych i zagrania na trójkę stoperów. A planu NIKT, poza TYMI co wychodzą i są w szatni oraz klubie - nie zna. To są tylko twoje domysły.
Co do moich oczekiwań. Chcę od dłuższego czasu powrotu do tego, co dało nam sukces w zeszłym sezonie, a dalej tego nie widzę i dzisiaj prawdopodobnie również nie ujrzę, chyba że Felix robi za szerokiego skrzydłowego, a Raphinha za interiora i Fort na skrzydle Brazola.
0
@Rewolucja123 z jednej strony dało nam to polowiczny sukces.
Z drugiej mamy obecnie inna kadrę.
Oraz nie można non stop grać tego samego bo Cię przeciwnik czyta jak książkę.
0
@PatrykBarca No i to czytanie tak im wychodziło pół sezonu, że nic nie dało. A w tym gramy inaczej i wygląda to gorzej.