- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
8
I powiem Wam tak... Bardzo dobrze się stało! Murowanie własnej bramki to coś co pozwoliło słabszym drużynom rywalizować z najlepszymi, ale to również coś co odbiera kibicom przyjemność z oglądania meczów, a to dla nas oni po tym boisku biegają. Akurat tutaj mieliśmy mnóstwo goli, ale najczęściej kończy się to tym, że jedna drużyna się broni, a druga bije głową w mur.
Bardzo mnie cieszy nie zwycięstwo Realu nad Atletico, a porażka taktyki jaką jest bronienie się i usiłowanie utrzymania wyniku. #tylkograzjajami
0
@KamQiX otóż nie:
https://www.fcbarca.com/115182-jaka-kwota-moze-zasilic-budzet-za-zwyciestwo-w-superpucharze-hiszpanii.html
0
@Dankho94isback Ale co nie?
0
@KamQiX przeczytaj artykuł to się dowiesz.
0
@Dankho94isback Przeczytałem i się nie dowiedziałem.
0
@KamQiX współczuje zatem
0
@Dankho94isback A czego mi współczujesz?
0
@KamQiX współczuje Ci tego że nie zdajesz sobie sprawy z tego że zwycięstwa realu sprawiają iż jest on coraz mocniejszy i bogatszy co jest niekorzystne dla Barcy i żyjąc w tej nieświadomości cieszysz się że real wygrał z Atletico :)
0
@Dankho94isback Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, dzięki której wreszcie rozumiem o co chodzi. Ok, zatem wytłumaczę... Mój komentarz dotyczy tego, że cieszy mnie zwycięstwo taktyki ofensywnej nad bardzo defensywną, która nawet nie zakłada prób wyjścia z kontratakiem. I tyle. W tym przypadku z punktu widzenia logiki nie ma znaczenia kto z kim grał.
Natomiast jako kibic Barcelony zawiodłem się, że awansował zespół, którego nie lubię i również NIE CIESZĄ mnie korzyści jakie z tego odnosi. Chociaż patrząc po artykule to nie są jakieś bardzo astronomiczne kwoty, mający wielki wpływ na przyszłość.
1
@KamQiX dla kibica Barcy nigdy nie jest dobrze gdy real wygrywa, nawet jeżeli jest to towarzyski mecz w presezonie :)
Ta zgnilizna hiszpańskiego futbolu powinna upaść i temu osobiście ja kibicuję choć szanse na to oczywiście żadne.
0
@Dankho94isback
No tak bo lepiej jest byc antykibicem rywala niż kibicem swojej drużyny
0
@Dokard jedno drugiego nie wyklucza