- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
0
- Simeone 11(!) razy z rzędu kończył ligowy sezon z Atletico na podium
- ostatni raz przed Simeone na podium stali 10 lat wcześniej
- ostatni raz na podium ligowym minimum 3x pod rząd byli w latach...60 XX wieku
Nic wiec dziwnego, że ma tam taka pozycję i swego czasu uczyniono go najlepiej zarabiającym trenerem świata. Dzięki niemu wskoczyli do grona topowych klubów, zarobili ogrom pieniędzy i stworzyli klubowe legendy. Nawet, gdy tak jak w tym sezonie wydaje się, że z takim składem powinien bić się o mistrza i może trzeba byłoby zmian, ich szefostwo i kibice mają w pamięci, jak było przed przyjściem Argentyńczyka...
3
@MESSIah16 Szkoda, że nie udało mu się zdobyć LM, po za tym wiele zrobił dla tej drużyny, ciekawe ile tam jeszcze będzie w AM.
0
@MESSIah16 Nie no, gdzie powinien bić się o mistrza. Kadra Atletico jest mniej warta niż kadra RSSS. Nasza kadra jest warta 2* więcej, Realu 2.5* raza więcej.
To mniej więcej tak jak byś w Anglii oczekiwał, że Brighton czy West Ham będą walczyć o tytuł.
I to chyba najbardziej pokazuje, jak wielkim trenerem jest Simeone.
0
@MESSIah16 ciekaw jestem, czy taki Simeone pokazałbym naszym jak się powinno biegać z herbem na piersi. Czy nauczyłby ich zaangażowania.
0
@MESSIah16 Jego pomysł już się wyczerpał. Jedna ligę dostal w prezencie od sędziego.
Fajne jest to że mają swój styl, który co prawda nikomu innemu się nie podoba. Ale no zawodnicy odchodzą z klubu i się cieszą że będą mogli w piłkę pograć...
Kibice już też zmęczeni. Coś jak z Allegrim w Juve. Tytuły seryjnie ale go zwolnili bo kibice chcieli lepsza piłkę oglądać.