La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

0

Ciekaw jestem czy nie szło by nam lepiej grając 4-4-2 z tym, że z przodu musiałby być ktoś bardziej mobilny od Lewego z Yamalem np powiedzmy, że Roque jeżeli odpali. W środku natomiast z obecnością gaviego dołożyć go do trójki frenkie gundo i pedri, myślę że ciężko było by taki środek zdominować komukolwiek. Możliwe, że pomocnicy tworzyli by więcej sytuacji z przodu, w obronie zostaje Kounde, Ronald, Christensen i Cancelo. Chciałbym coś takiego zobaczyć, ale oczywiście jak opuszcza szpital i jeżeli kiedykolwiek będą wszyscy dostępni.

1

@Dieselzor "z obecnością Gaviego"
chłopie nie wiadomo kiedy on wróci i czy w ogólne wróci na poziom sprzed kontuzji, branie go pod uwagę w kontekście składu nawet w dalekiej przyszłości jest niezbyt mądre

0

@Dieselzor To, że taki skład by działał to oczywiste. W zeszłym sezonie wygraliśmy wszystkie mecze w których graliśmy BACK z tyłu + Busi/FdJ/Pedri/Gavi pomoc. To, że zmienisz Busiego na Gundo to nic nie zmienia. Niemniej w naszym przypadku szansa że wszyscy są zdrowi z tego grona w tym samym czasie jest bardzo niewielka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?