La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2055 Culés

5

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1746117569952522574

Ogólnie całe środowisko pisiorów pokazały jak nie powinno się przegrywać. Zero godności i klasy.

1

@marcin62 z drugiej strony, pomijając sytuację wokół TVP i kim jest Pereira. Czy działania takie jak na filmie, tzn wypychanie silą człowieka z budynku, wpisują się w działania "demokratycznej opozycji", a także dążą do zjednoczenia narodu podzielonego przez PiS?

1

@marcin62 no ,nie można pokazać czegoś czego się nigdy nie miało.Z dużą przyjemnością się oglada jak propaganda całuje klamkę do drzwi.Wygląda to pięknie dość symboliczny widok:)

0

@ToWinaSedziego kiedyś chyba lech kaczyński coś mówił Rocker Pereiro co grał z Arturem Barubarem;) ale to chyba nie on.Tamten chyba wygrał swoje pojedynki temu jakoś nie poszlo.O ile pamiętam do Radia czy tvp trzeba mieć przepustki.Widać ta pereira ich nie miała i kazdego bez nich nie wpuszczą.Słusznie dkaczego miałby być uprzywilejowany bardziej niż szary obywatel.

Co do zjednoczenia to ci co okradali naród powinni za to odpowiadać.Z politykami nie ma mowy o pojednaniu bo jak pójdą siedzieć to nie będą chcieli się pogodzić.Cześc musi iddac kasę jak rydzyk tóry wyjoł z funduszu sorawiedliwości kasę a ona jest tylko dla pokrzywdzonych w soraeach sądowych.Zmiany w tvp są po to aby nie szczuć jednych na drugich a to robił lereira z koleżkami.Nie wykonywal misji tvp a misję partii.To nie jest zbieżne.Ten człowiek nie powinien zblizać się do mediów i bardzo dobrze że się odbił.To między innymi jego działalność miliony starszych osób w wywiadach lokalnych na bazarach choćby , jest mega agresywnych przez paski itp.Ten widok jak go wywalają jest jak najbardziej wskazany.on nigdy nie powinien zblizać się do mediów.Natomiast zgoda powinna być miedzy ludźmi z obu stron.

0

@Borneo zgodzę się z ostatnim zdaniem, ale po tylu latach wrogość raczej tego nie uswiasczymy. Tym bardziej gdy złamią niepisany pakt o nieagresji i zaczną wsadzać PISiorów. Oczywiście np Niedzielski czy Sasin powinni odpowiedzieć za swoje wały.

0

@ToWinaSedziego nie sądze aby taki byl a jeśli juz zeeany został kiedy jarosław uznał ze tusk zabił mu brata.Nie po to betonował wszystko choć jak widać ribiki ti nie chlujnie aby oddać wladzę co pokazują.Oni nie spodziewali się tej porażki.E momencie lamania konstytucji 13 razy nie publikowania wyroku.ogromnej kradzieży to tu nie ma mowy o oddaniu wladzy.Heśki była umowa to zerwana w 2015r a przyczyna to śmierć brata.Mi się ta wersja nie klei.Czy można się zaprzyjaźnić z pisowcem tak mam takich 2.Ostro dyskutujemy ale pewne rzeczy sam widzi ze nie da się tego bronić.zjest emocjonalnie rozdarty...Chcialby ich bronić ale razi go zlidziejstwo i betonowanie itp....troche w tym jedt zagubiony...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?