- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1413 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1413 Culés
1
I Stefan Kraft jeszcze nie dawno tłumaczony bolącymi plecami nagle liderem po pierwszej serii.
Nie zauważyliście, że trzech sportowców, którzy jeszcze przed startem lub w trakcie zawsze (w razie czego) tłumaczeni są problemami zdrowotnymi/kontuzjami?
A są to:
1. Cristiano Ronaldo
2. Novak Djoković
3. Stefan Kraft
Jak wygrywają to najlepsi, a jak przegrają to wtedy wina leży po stronie kontuzji/chorobie/problemów zdrowotnych.
Niesamowite, że są ludzie, którzy się na to nabierają.
0
@Stinger_ a może mówią prawdę a ty szukasz spisków
0
@Barti_Blaugrana Nie wiem ale ciągnie się to od lat. Nawet dzisiaj podczas meczu Djokovicia można było poczytać, że coś mu się dzieje - już było tłumaczenie gdyby miał przegrać.
Stefana Krafta już od początku TCS tłumaczą tymi plecami.
0
@Stinger_ Za chwilę się zlecą
0
@Stinger_ Przecież w tenisie, to wiecznie Nadala tłumaczy się kontuzjami xd Co ,,mądrzejsi" fani Hiszpana uważają, że Djokovic tak naprawdę nigdy nie pokonał Nadala na RG, bo ten zawsze grał z kontuzją xD
0
@Barcanajlepszyteam Tylko, że Rafa Nadal rzeczywiście często jest kontuzjowany i po prostu nie gra, a Djoković gra ale jak ma słabszy moment to nagle problemy zdrowotne ale tylko do momentu w którym wróci do swojego poziomu.
0
@Stinger_ Słabszy poziom Djokovica może być jak najbardziej związany z dyskomfortem/urazem. Niektórzy to chyba są przekonani, że on nie może mieć żadnej kontuzji xd
0
@Barcanajlepszyteam Niektórzy to są przekonani, że to maszyna i nie może mieć słabszego momentu w meczu normalnie zwyczajnie nie mówiąc o kontuzji.
0
@Stinger_ Oczywiście, że może mieć i ma takie momenty. Najważniejsze, że wychodzi z nich, jak na najlepszego tenisistę przystało.
0
@Barcanajlepszyteam No właśnie, a przy każdym słabszym momencie zaczyna się gadka o kontuzji. Słabe jak dla mnie i dlatego o tym wspomniałem bo to ściema.
0
@Stinger_ Kibice zawsze gadają i czasami mają rację, a czasami nie. Djokovic nic dzisiaj nie wspominał o dyskomforcie/kontuzji. Na korcie też nie było widać, żeby coś go bolało.