La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 622 Culés

2

Najeban* laporta z wielkim generałem urządzili Barcelonę :D
Eee spoko ten laporta taki wujek z wesela wypić lubi człowiek niczym się nie różni od Kuleszy. Niech czara się dzisiaj przeleje bo przy tej formie Basków możemy się nie załapać do LM w przyszłym sezonie..

konto usunięte

2

@jedrek7000 ale wiesz, że taki Font na Xavim zrobił sobie kampanię, więc efekt byłby ten sam? :)

0

@pioz123 Ty najbardziej wiesz co by było gdyby.. Jackowski się znalazł XD
W klubie mogłyby być chociaż inne transfery a menel nakombinował jakiś dźwigni wydali 250 baniek a gra wygląda gorzej niż za czasów Luuka i wychowanków, Adamy który zrezygnował z wynagrodzenia żeby ratować klub. Ściągneli jakiegoś pajaca za 55 milionów który potrzebuje 10 strzałów żeby trafić w bramkę odrzut który się nie łapał u Pepa który myśli że jest rekinem ja pier***

konto usunięte

0

@jedrek7000 wiesz, chyba nie chce mi się z Tobą dyskutować. Font chciał Xaviego. Jeśli twierdzisz, że Xavi miałby inną wizję, bo prezydentem jest Font... nie wiem jak do tego doszedłeś, ale masz dziwne myślenie.

0

@pioz123 Widzę że chyba lubisz DNA Xaviego i oglądasz mecze w tym sezonie z wypiekami na twarzy :D

konto usunięte

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?