La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

konto usunięte

6

Ciekawe czy tak samo byliscie krytycni po gescie Pikeja :>

0

@Kamiloos Pikej nie zasłaniał się rasizmem i "wszyscy chcą ze mną walczyć"

2

@Kamiloos przecież Vinicius w każdym meczu z Barceloną pajacuje. Świetny piłkarz ale jako człowiek odklejony niesamowicie.

Komentarz usunięty

2

@Kamiloos jest ogromna różnica. Manita to ikoniczny wynik, nikt tego nie pokazywał do ławki/kibiców Realu ale jako moment chwały. Pokonali, zgromili rywala wynikiem który się zdarzył w historii sobie strony, ledwie kilka razy. Vincius czysto prowokuje. Robi tak wobec ławki Girony po "okazałym" zwycieztwie 2 bramkami, jak i do ławki Barcy po zwycieztwie 3 golami. Jest pustym zakompleksionym goblinem, który usycha bez atencji. Rozumiesz różnice?

Komentarz usunięty

1

@rafa324 No teraz nie wytrzymam i Ci odbije piłeczkę, przylazłeś tutaj i masz czelność oceniać administrację tego portalu mając u siebie na stronie taki wylew gówna jak i tutaj ? Naprawdę ? Idź człowieku i sprawdź sobie co na realmadryt.pl wypisują kryształowi kibice Realu i sprawdź jak reaguje administracja, bo naprawdę w samych superlatywach czytałem o piłkarzach Barcelony. Naprawdę co do słów o Viniego mogę się zgodzić, bo nerwy puszczały, ale co do reszty to radzę utkać gębę gdy u siebie ma się dokładnie taki sam bajzel.

1

@Maysterme
Przylazłem? Heh, konto na tym portalu mam od 2009 roku, jeszcze zanim Guardiola zdobył LM. Ta, zdecydowanie "przylazłem".
Po prostu widzę jak w ostatnich latach na pysk spadł poziom moderacji i tolerowanie rynsztokowego lżenia piłkarzy Realu. To co wypisuje tu dzieciarnia o Viniciusie często nadaje się do zdzielenia ich w łeb i odłączenia internetu na kilka lat dopóki nie nauczą się szacunku do ludzi. Rasizm i obrażanie są na początku dziennym, a moderacja to toleruje i usuwa komentarze jak napisałem wyżej.

2

@rafa324 To polecam sprawdzić jak wróci Gavi z jaką kultura dzieciarnia na stronie Madrytu sie wypowiada, nawet gdy z Realem nie gramy, to wtedy pogadamy o poziomie moderacji. Wyzywiska, życzenie kontuzji i cała masa wylewanych pomyj i tez admini maja gdzieś i nawet nie są skłonni zbanować osobnika lub skasować komentarz poniżej poziomu.
Zarówno po stronie kibiców Realu jak i Barcy trafiają się dzbany i idioci - tyle.

Komentarz usunięty

0

@rafa324 A no faktycznie dziwne, może tu ktoś jakiś kompleks ma.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?