- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
0
Ciekawe ile to wszystko potrwa bo moim zdaniem oni już grają na zwolnienie Xaviego a zarząd go zwolnić nie chce. Może ogłoszenie że odejdzie z końcem roku by ich zmotywowało chociaż trochę
6
@AlwaysBlaugrana nie wiem jak Ty to sobie wyobrażasz. Że pozwalasz rywalowi zrobić ze swojego dupska jesień średniowiecza żeby zrobić na złość trenerowi? Brzmi jak najgłupszy pomysł świata. No chyba że lubisz jak Cię dupa boli to inna sprawa
0
@AlwaysBlaugrana Każdy piłkarz który tak robi powinien być wywalony z klubu w trybie natychmiastowym, pobierasz ciężkie pieniądze i grasz na odwal i co potem przyjdzie kolejny trener i tez po pewnym czasie sobie stwierdzą, a teraz to już mi sie nie chce.
0
@priest9999 Depay tak robił i już go nie ma
0
@Azi Przecież te wydmuszki mają to w dupie kończy się mecz to wchodzą na instagrama, sianko się zgadza już dzisiaj żaden o tym nie pamięta.
0
@Azi I bardzo słusznie. Od zwalniania trenera jest prezes, nie są piłkarze od tego.
0
@against_modern_football twoja diagnoza brzmi jak szpital psychiatryczny a piłkarze.
0
@Azi wyobrażam to sobie tak że to po nich spływa. Jak dostajesz kolejnego gola w meczu a wiesz że grasz fatalnie i rady twojego trenera są fatalne to przestajesz się starać. To tak jak w pracy. Dajesz z siebie wszystko ale jak szef jest fatalny i każdą jego decyzją powoduje że wasza praca daje coraz mniej efektów, to przychodzi taki moment że zaczynasz być obojętnym czekając aż coś się zmieni. A ta zmiana jest nowy trener.
0
@AlwaysBlaugrana normalni ludzie zmieniają taką pracę. Nawet jak mieliby gorzej zarabiać. Raczej nie robią pod siebie na złość szefowi.
0
@Azi no to Zaraz zmienia, jak Araujo, De Jong czy Pedri zaczną szukać sobie nowego klubu. A i normalni ludzie nie zarabiają milionów ;)
0
@AlwaysBlaugrana pozwalanie na robienie sobie z dupy jesieni średniowiecza to nie jest budowanie sobie pozycji negocjacyjnej. Odpuść chłopie. Rozumiem rozczarowanie wynikiem i gra ale oni nie grają pod zwolnienia trenera. Przykro mi
0
@Azi ale oni nic nie negocjują, po prostu czekają na reakcję.
0
@Azi Może i tak brzmi ale zobacz na dzisiejszych piłkarzy lans, bans i dyliżans tylko to się liczy
0
@against_modern_football nie widać u nich żadnego lansu bansu ani dyliżansu. Za to wyraźnie widać że boją się spróbować zagrać coś odważniej i żaden z nich nawet nie próbuje brać gry na siebie. Nawet Frankie który robił to na początku sezonu.
Nie obraz się ale naprawdę trzeba nie chcieć tego zobaczyć żeby nie widzieć że oni nie dają rady grać pod taką presją i ciągła krytyka. Nawet jak wygrają. Tu nie ma przypadku w tym że pierwsze połowy często są złe i dopiero opierdziel w szatni ich trochę otrzeźwia jak już masz noz na gardle i wiesz że nawet jak zagrasz odważniej ale się nie uda to i tak gorzej nie będzie.
0
@Azi Jeśli przejrzysz media społecznościowe piłkarzy to zobaczysz to o czym piszę i to generalnie nie pisałem tylko w kontekście naszego klubu ale ogólnie patrząc na dzisiejsze pokolenie piłkarzy. Co stawiają na pierwszy miejscu czy granie w piłkę czy influenceriadę, reklamy itp.
Nie zgodzę się że nie dają rady grać pod presją, bo jaką presję ma drużyna FC Barcelona z piłkarzami jakimi ma grając z Almerią czy Gironą? Czy to że był to finał superpucharu Hiszpanii to spowodował paraliż? Wczoraj w składzie grali piłkarze w większości którzy już ten puchar wygrali, mają na koncie mistrzostwo (i to nie jedno i nie jednego kraju), występ na IO, ME, MŚ i to nie pojedyncze, jak Lewy czy Gundo wygrywali LM a paraliżu ich kopanie piłki w koszulce Barcelony? Z wczorajszego składu to presji jedynie mógł nie wytrzymać Pena ewentualnie Balde bo on też powiedzmy nie wiele poważnego jeszcze pograł. Ale reszta? Przecież to można powiedzieć weterani piłkarskich boisk.