La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

konto usunięte

6

Gówniara do innej gówniary na siłowni:
- W ogóle stara, teraz jest tak zimno! Ja śpię pod dwoma kołdrami! Jest tak zimno, to jest pojebane...

W zimę jest zimno? Kto by przypuszczał xD

20

@TheNekro94 mogłeś zaproponować, że ja rozgrzejesz, może kolejny trójkąt byś miał :D

konto usunięte

16

@TheNekro94
Robiłeś z nimi trójkąt?

4

@TheNekro94 Zacząłem czytać i myślałem że jakiś kawał...

konto usunięte

0

@mrboom @Rust_Cohle Nie chciałbym.

1

@TheNekro94 Może chodzi jej o to, że w ostatnich latach te zimy nie były tak zimne. W tym roku rzeczywiście mieliśmy znaczny spadek temperatury (w tym roku, bo w grudniu był śnieg, ale było w miarę przyjemnie jak na tę porę roku) i do dzisiaj można to jeszcze odczuć. A skoro to gówniara, to ona nie pamięta takich fest zim, które gościły u nas lata do tyłu.

4

@TheNekro94 Pod dwoma kołdrami bo pewnie używa tej samej co w lato, ale laska pewnie nie wie, że są też takie grube z pościelą frotte typowo na zimę xd

konto usunięte

1

@Ojciec5tkidzieci No nie wiem, teraz temperatura akurat waha się w okolicach zera ;d

0

@TheNekro94 Niby tak, ale przez to, że wcześniej zdążyło mocno wychłodzić (jak było po minus 19), to np. ja też sporo czasu spędzam pod kocem. :D
Ok, mógłbym podgrzać ogrzewanie jeszcze mocniej, ale patrzę na to też przez pryzmat finansów.

0

@TheNekro94 ja nadal śpię na kołdrze, bo mi za gorąco

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?