- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1236 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1236 Culés
6
Finansowe Fair Play: istnieje
PSG:
17
@bartas97 To romantycy futbolu. Oni mogą.
7
@bartas97 jak tak dalej pójdzie to ten gość będzie zarabiał więcej niż kluby
1
@bartas97 no ale oni maja tylko jego jako gwiazde wiec wczym problem?
4
@bartas97 W sumie to po co ma odchodzić gdzieś do Arabii w przyszłości,skoro Arabię ma tutaj na miejscu z takimi zarobkami..
4
@bartas97 Jest ok, Khelaifi przewodniczącym w ECA, jego rola w UEFIE też się znacząco zmienia, bo mam wrażenie, że on tam jednym z najważniejszych skoro to on przemawiał ws. SuperLigi, a nie Ceferin. Tam jest jedna wielka korupcja i PSG będzie sobie robić co chce, niestety.
3
@LaLigaPD Prawdziwym przewodniczącym Uefa jest obecnie właśnie Paryski Książę Pustyni a nie Ten Słoweński prawnik.
3
@MarioVeB! Może jako gwiazdę światowego formatu mają tylko jego, ale w top10 najlepiej zarabiających piłkarzy we Francji, niedawno było z 8 albo 9 zawodników PSG.
3
@MarioVeB!
Poważnie pytasz "w czym problem"?
0
@mrboom No ale w minionym okienku tez sprzedawali graczy do tego odeszły 2 potęzne kontrakty
Skoro łapia sie w limitach ligi to chyba nie jest to problemem
1
@bartas97 Mbappe odmówi?
0
@mekston
Zostanie w Paryżu.
0
@bartas97 może jego celem jest poprawienie osiągnięcia Delio Onnisa i sprawienie, że najlepszy strzelec Ligue1 w historii jest z Francji a nie Argentyny?
Myslisz, że za kasę dalej się zakisi w Ligue1? Ma tam niepodważalna pozycję, ale zerową konkurencję jednak.
0
@mekston
Jak za drugim razem odrzucił Real przestałem wierzyć w jakiekolwiek bajki o marzeniach. Od 1 września 2022 utrzymuję, że drogi Mbappe i Realu rozeszły się na dobre. Czy się myle, czy nie - to się okaże