La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1341 Culés

0

Aubameyang POTM Ligue 1. No ale on to ma zajebistych partnerów, nie to co Lewandowski w Barcelonie ;)

1

@AlexDark00 Woaw potm Ligue 1, ale to jest kozak, w całym zeszył sezonie trafił 3gole xD

1

@AlexDark00 a Luuk de Jong ora Eredivisie i bardzo dobre staty z PSV w LM. Nie wiem kto wpadł na pomysł, że jest nam potrzebny podstarzały napastnik na ostatniej prostej w karierze zamiast tych dwóch panów. Trzeba było kisić piniondz i zamiast kupować Lewego zostawić tych 2 Panów Piłkarzy i kupić skrzydlowego albo ŚPD z prawdziwego zdarzenia.

0

@takisobiektos No widzisz, wejście w zespół miał słabe. Lewy przegrywa z Ukraińcem, który dopiero co przyszedł z Ligi ukraińskiej xD

1

@AlexDark00 Lewy w zeszłym sezonie miał króla strzelców, kiedy Auba nie łapał się do składu fatalnej Chelsea. W tym sezonie w ligowych rozgrywkach maja staty na takim samym poziomie.

0

@takisobiektos No i widzisz, jeden wygrywa POTM, bo jego gra poza statami wygląda dobrze, drugi kopie się po czole i strzela, bo dostaje setki od partnerów, a tak to przyjmuje na 3 metry. Przypomnę, że Lewy ma tragiczne xG i marnuje najwięcej setek w La Liga, jak nie TOP 5 lig xD

0

@AlexDark00 No i widzisz no jeden gra cały sezon, drugi rozgrywa 500minut. Dopiero w fatalnej lidze jaka jest Ligue 1 zaczął coś grać pod odejściu z Barcy xD

0

@takisobiektos No i widzisz, a w Barcy grał świetnie. Lewy jak odejdzie to do jeszcze słabszej Arabii lub MLS xd

0

@AlexDark00 No odejdzie za rok na zasłużoną emeryturkę. A do tego czasu będzie cię dupa boleć.

0

@takisobiektos Do tego czasu będzie nas katować swoją grą*

0

@AlexDark00 Już poziom lig nie ma znaczenia?

0

@Bagsik88 Dovbyk gra w tej samej lidze co Lewy i dostał w tym sezonie POTM.

0

@AlexDark00 Przecież o Aubameyangu napisałeś na samym początku.

0

@AlexDark00 A swoją drogą Dovbyk dostał w grudniu, gdzie strzelił 4 bramki w czterech meczach, ciekawe za co dostał czy za bramki czy za grę.

0

@Bagsik88 A swoją drogą Lewy nie dostał, bo jest słaby.

0

@AlexDark00 A swoją drogą nie oglądasz to nie wiesz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?