La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1946 Culés

0

Słyszeliście że Żabka obeszła przepis z energetykiem?
Zgodnie z przepisami energetykiem jest napój który ma minimum 15mg kofeiny na 100g, oni natomiast stworzyli swój zabkowy energetyk, który ma 14 mg kofeiny i z punktu widzenia prawa nie jest już energetykiem.

10

@Criss18Barca no to nie obeszli tylko stworzyli napój który z energenykiem ma niewiele wspólnego, może oprócz smaku,14 mg kofeiny to jest nic biorąc pod uwagę że energetyk ma od 100 do nawet 320

1

@Criss18Barca no elegancko dostosowali się do nowych przepisów

1

@Kinginiesta który energetyk ma 320? Najwięcej o którym wiem to Dzik. 200mg w puszce

1

@wawrzyn1 litrowy Black :) chociaż nie wiem nie znam się, nie pijam tego badziewia, raz w życiu może spróbowałem tylko mnie pogonilo i tyle z tego było :) przeczytałem tylko w necie

2

@Kinginiesta Ale może by obeszli, gdyby osobno sprzedawali kofeinę w proszku, jako osobny produkt :D

1

@Kinginiesta Typowy energetyk ma 32mg/100mln, zgadza sie, litrowy black moze tyle mieć. Zabkowy może mieć 140mg przy pojemności 1l, więc skąd to porównanie 14vs 320? :D

0

@LukaszFan nie wiem Łuki ja tam się nie znam na energolach nie wiem ile ml sprzedają w żabce :D

1

@Kinginiesta no w sumie logiczne xd ale myślałem że coś ma taką moc i jest w mniejszych puszkach, max 500ml

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?