La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

0

Memizm dziadków skoczków.

1

@Rastafarnianin Cytując pewnego twitterowicza "Stan Polskiego sportu jest odzwierciedleniem stanu Polskiego Państwa" ;)

1

@FcPortoFan1999 tyle dobrego ze poważnie w skoki bawi sie moze 6 państw na świecie. Jednak szkoda bo Małysz zapoczątkował fajna tradycje

0

@Rastafarnianin A teraz trochę tak jakby chciał zakończyć tą tradycje.
Kiedyś wywalił z kadr Kastelika. Teraz pozbyli się Wolnego - i nie, nie mówię, że jakby byli to nagle by wygrywali ale zawsze wina skoczków, a trenerzy bez winy. Jiroutek popsuł sam sobie atmosferę w kadrze, nikt z jego grupy nie ma formy, a za kare słów prawdy Wolny został zawieszony, a Czech dalej na stołku.

O Ziobrze nawet nie wspomnę bo tego to w ogóle nie lubili bo miał trochę charakteru. Leja też olewany.

0

@Rastafarnianin I teraz skoki przejdą wariant Fiński.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?