La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

18

Xavi: „Przy uczciwych decyzjach sędziego powinniśmy mieć 6 punktów więcej w tabeli. Powinniśmy byli pokonać Getafe, wyraźny rzut karny w Vallecas, o którym nikt nie wspomina, gol Joao Felixa w Granadzie… Ale nikt o tym nie mówi. Nie możemy” nic z tym nie robić, ale pracować dalej”.

Xavi: “mecz Realu Madryt ? Jeżeli bym o tym mówił został bym zawieszony. Każdy widział co się stało . Od meczu z Getafe widzę że coś jest nie tak będzie ciężko nam wygrać ligę.”

0

0

@Messibestplayerintheworld Wiedziałem, że wykorzysta ten „prezent” jaki dał mu sędzia.
Tak to przez sedziow w 95% meczów w sezonie wyglądamy tragicznie, przez sędziów popełniamy te same błędy w obronie, przez sędziów nie potrafimy wykonać stałego fragmentu gry xD

5

@Messibestplayerintheworld
Serio to powiedział? Jak tak to wielki plus, trzeba głośno mówić o tych złodziejskich kurwach, szlak mnie trafia, że nikt o tym nic nie mówi.

0

@Messibestplayerintheworld mógłby zachować jakąś klasę, bo jego "trenerka" jest fatana, wszystko oczywiście winna innych tylko nie xaviego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?